خانه » مرکز تلفن ویپ

نمایش 1–18 از 26 نتیجه

نمایش 45

مرکز تلفن ویپ

در این دسته بندی از محصولات شما می توانید انواع مرکز تلفن ویپ را مشاهده نمایید همچنین در این قسمت در نظر گرفتیم که به معرفی تلفن سانترال یا همان مرکز تلفن سانترال مختلف از برندهای برتر دنیا بپردازیم.

شرکت گرنداستریم یکی از تولید کنندگان مرکز تلفن ویپ است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند شرکت ایمن ارتباط به عنوان نمایندگی گرنداستریم در فروشگاه خود اقدام به فروش جدیدترین محصولات گرنداستریم پرداخته است.

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه ی تلفن تحت شبکه فعالیت میکند شرکت یستار است که این شرکت در زمینه ی تجهیزات تحت شبکه و تجهیزات ویپ فعالیت میکند. همچنین شما میتوانید در این دسته بندی از مراکز سانترال نیوراک هم دیدن فرمایید.

شما در این دسته بندی از محصولات سانترال تحت شبکه می توانید که کلیه ی مراکز تلفن سانترال از هر نوع به عنوان مثال گیت وی گرنداستریم، مرکز تلفن نیوراک، مرکز تماس یستار را مشاهده نمایید. شما می توانید برای خرید مرکز تلفن ویپ به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

مرکز تلفن ویپ به چه صورتی کار می کند؟

خطوط شهری از طریق گیتوی به شبکه و از همین طریق به دستگاه مرکزی ویپ متصل می شود. هر کاربر از طریق تلفن ویپ که به همین شبکه متصل است، به تماس ها پاسخ می دهد.

آیا خودم می توانم ویپ را راه اندازی کنم؟

مطمئنا شما میتوانید از نرم افزار های رایگان برای نصب سیستم تلفنی استفاده کنید. برای این هدف نیاز به دانش ویپ – لینوکس – کامپیوتر و شبکه و نرم افزار های شبکه دارید.

ویژگی های کامل ویپ چیست؟

ویپ شامل تمام قابلیت های موجود در تلفن های آنالوگ و سانترال قدیمی پاناسونیک است و شامل: 1- انتقال تماس، 2- ضبط تماس، 3- زمانبدی تماس، 4- غیره می باشد.

برای راه اندازی ویپ به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

برای راه اندازی ویپ نیاز به یک شبکه محلی یا LAN داریم. همه تجهیزات ویپ بر روی بستر شبکه قرار می گیرد. تجهیزات شامل تلفن ویپ، مبدل خط شهری به شبکه و دستگاه iPBX است.

چرا باید از تلفن های تحت شبکه که دارای فناوری VoIP هستند استفاده کنیم؟

زیرا استفاده از VoIP و به طور کلی تلفن های تحت شبکه امکان تماس با هر کسی را در هر نقطه از جهان فراهم می کند. همچنین هزینه بسیار کمتری دارد. از طریق تلفن های IP می توان کنفرانس های صوتی و تصویری را با کارایی بالا ایجاد کرد.