خانه » مرکز تماس یستار

در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 45

مرکز تماس یستار، مرکز تماس یک بخش اختصاصی در یک سازمان یا ارائه‌دهنده خدمات است که تماس‌های ورودی و خروجی مشتریان را مدیریت می‌کند. این بخش به عنوان یک کانال ارتباطی اولیه بین مشتریان و کسب‌وکارها عمل می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا به دنبال راه‌حل برای مشکلات خود باشند و نگرانی‌های خود را در مورد خدمات دریافتی بیان کنند. با استفاده از فن آوری های مختلف، مراکز تماس از عوامل آموزش دیده برای مدیریت موثر این تعاملات استفاده می کنند.

پیشینه مرکز تماس یستار

مرکز تماس یستار، سهام داران شرکت بزرگ یلینک که در سال ۲۰۰۱ تأسیس شده است، جهت پاسخگویی به نیازهای بازار اقدام به راه اندازی شرکت جدید یستار در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات ویپ در سال ۲۰۰۶ نمودند. تمامی خطوط تولید و دفاتر اصلی این برند تا کنون در شهر تجاری شیامن کشور چین مستقر می باشد.

کمپانی یستار با توجه به عقبه و تجربه کسب شده پیشین در سال ۲۰۰۶ با تعداد ۲۲ کارمند کار خود را آغاز کرد و هم اکنون با داشتن ۲ شعبه جهانی در اروپا و آسیا و بیش از ۱۰۰ مرکز خدمات فنی و پشتیبانی پس از گذشت ۱۲ سال از عمر این مجموعه، تعداد پرسنل خود را در بخش های تولید، تحقیق، توسعه، فروش و فنی به بیش از صدها نفر رسانده است.

یکی از مزیت های این برند ارائه و عرضه طیف متنوعی از محصولات یستار می باشد. به گونه ای که اگر مجموعه ای بر روی این برند تمرکز کند، برای تمامی پروژه ها در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ راه حل هایی را ارائه می دهد. با صرف نظر از نقاط قوت این برند در زمینه مسائل فنی، طراحی های بروز و منحصر به فرد، شکل ظاهری و بسته بندی زیبا موجب انتخاب مصرف کننده نهایی در مقایسه با سایر رقبای آسیایی می شود.

انواع مرکز تماس و وظایف آن

مرکز تماس یستار، سه نوع مرسوم مراکز تماس، مراکز تماس ورودی، خروجی و ترکیبی هستند که در ادامه توضیح داده خواهد شد. 1.مرکز تماس ورودی: این مراکز تماس عمدتاً بر روی رسیدگی به تماس های دریافتی از مشتریان تمرکز می کنند. آنها مسئول پاسخگویی به مشتریان و حل مشکلات مربوط به محصولات، خدمات یا حساب های ارائه شده هستند. مراکز تماس ورودی مشتری محور هستند و هدفشان ارائه راه حل های به موقع و موثر است.

2. مرکز تماس خروجی: از سوی دیگر، این نوع مرکز تماس در برقراری تماس های خروجی با مشتریان تخصص دارد. آنها معمولاً برای بازیابی تلفنی، تولید سرنخ، نظرسنجی مشتریان، برنامه ریزی قرار ملاقات و جمع آوری بدهی استفاده می شوند. مراکز تماس خروجی نقش فعالی در برقراری ارتباط با مشتریان و تبلیغ محصولات و خدمات آنها ایفا می کنند.

3. مرکز تماس ترکیبی: مراکز تماس ترکیبی عملکردهای مرکز تماس ورودی و خروجی را ترکیب می کنند. آنها ترکیبی از تماس های ورودی و خروجی را مدیریت می کنند تا سازمان بتواند پشتیبانی جامع از مشتری را ارائه دهد و در عین حال فعالانه با مشتریان درگیر شود.

وظیفه مرکز تماس ارائه خدمات بهینه است. زیرا مجموعه را قادر می سازد تا تنها با یک تماس، مراجعه حضوری را حذف و مشکلات کاربران را برطرف کرده و اطلاعات کافی را در اختیار آنها قرار دهد. در نتیجه، مشتریان شما زمان زیادی برای آمدن به سازمان شما و معطل شدن ندارند. امکان کار از راه دور نیز وجود دارد. همچنین تمامی مشتریان می توانند از طریق مرکز تماس به شکایات یا درخواست های خود برسند.

از لحظه برقراری تماس با مرکز تماس، روند کاری اپراتورهای مرکز تماس آغاز می شود. اپراتور با ارائه سوال یا مشکل مشتری سعی در رفع آن دارد. در زمان تماس، مکالمات مستقیماً یا از طریق اینترنت به مرکز تماس متصل می شوند. در این راستا اپراتور پس از ارزیابی مشکل مشتری، او را از طریق راه حل های مختلف راهنمایی می کند تا به او کمک کند. اهمیت مرکز تماس را هرگز نباید نادیده گرفت. این مجموعه با پاسخگویی سریع و فوری و همچنین درآمدزایی بالا انتظارات مشتریان را برآورده می کند.

مرکز تماس یستار و جمع بندی

مرکز تماس یستار، مرکز تلفن یستار محصولی است که به عنوان مرکز ارتباط شبکه یا IP شناخته می شود و ماژول های در نظر گرفته شده برای آن می تواند برای توسعه خطوط شهری مورد استفاده قرار گیرد. در عین حال با استفاده از این محصول می توانید از امکانات ارائه شده توسط یک سرور ویپ بهره ببرید و در نتیجه تماس را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنید.

انواع مشاغل کوچک، متوسط ​​و بزرگ می توانند از این مراکز تماس استفاده کنند و یستار به عنوان یک برند چینی با کیفیت خوب محصولات خود را به صورت آنلاین تولید می کند و مدل های متنوع محصولات این برند موجود است. آنها از پورت های آنالوگ شهری و داخلی پشتیبانی می کنند.

با در نظر گرفتن ویژگی های کاربردی مراکز تماس یستار در مدل های مختلف و نوع کسب و کار خود می توانید گزینه مناسبی از این محصول تهیه کنید و از ویژگی های متمایز آن در ایجاد ارتباط موثر و پشتیبانی بهینه از تماس ها بهره ببرید. مجموعه ایمن ارتباط با بهترین قیمت مرکز تماس یستار را به مشتریان خود ارائه داده و در جهت نصب و پشتیبانی از مرکز تماس یستار در حال خدمت رسانی به آن ها میباشد.

سوالات متداول

مرکز تلفن ویپ به چه صورتی کار می کند؟

خطوط شهری از طریق گیتوی به شبکه و از همین طریق به دستگاه مرکزی ویپ متصل می شود. هر کاربر از طریق تلفن ویپ که به همین شبکه متصل است، به تماس ها پاسخ می دهد.

چه نوع کسب‌وکارهایی به مرکز تلفن نیاز دارند؟

شرکت‌هایی که به سیستم تلفن یکسان برای چند مکان تجاری نیاز دارند، شرکت‌هایی که سیستم‌های حمل‌ونقل یا کارکنان همیشه در حال سفر دارند، شرکت هایی که کارمندان خود را به سفرهای خارجی می فرستند، شرکت هایی با کارمندان از راه دور به مرکز تلفن نیاز دارند.

IP PBX چیست؟

IP-PBX یا مرکز تلفن در قالب ویپ و به صورت دیجیتال وظیفه مدیریت و راهنمایی تماس های تلفنی شما را بر عهده دارد. دستگاه های IP-PBX بدین گونه عمل می کند که بعد از ورود خطوط تلفن به شرکت و برقراری تماس با شما، مسیر پاسخگویی به تماس گیرنده را دیگر مستقیما به تلفن مدنظر متصل نمی کند یا همان تلفن گویا را پخش می کند. با پخش صوت از تماس گیرنده می خواهد که عدد واحدهای مختلف شرکت را که قبلا در سیستم تنظیم شده است را شماره گیری نماید.

انواع مرکز تماس ویپ کدامند؟

مرکز تماس تحت شبکه یا ویپ درون سازمانی، مرکز تماس برون سازمانی، مرکز تماس ویپ ابری.