خانه » دوربین مدار بسته

نمایش 1–18 از 107 نتیجه

نمایش 45

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته که یکی از محصولات پرفروش در زمینه ی تجهیزات شبکه می باشد را در این دسته بندی معرفی میکنیم. در این دسته بندی می خواهیم به معرفی انواع دوربین مدار بسته از برندهای مطرح بپردازیم که شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را تهیه نمایید. در این دسته بندی انواع دوربین تحت شبکه و آنالوگ را معرفی میکنیم.

دوربین مدار بسته در ایران دارای برندهای مختلفی است که یکی از پرفروش ترین این برندها دوربین هایک ویژن است که شما می توانید در این دسته بندی انواع آن را مشاهده نمایید. همچنین دوربین داهوا و HRUI نیست در این دسته بندی قابل مشاهده است. همانطور که مستحضر هستید ایمن ارتباط به عنوان نمایندگی گرنداستریم که به صورت تخصصی کلیه ی محصولات این برند را دارا می باشد دوربین های سیپ گرنداستریم را نیز به فروش می رساند. شما همچنین می توانید کلیه ی محصولات کی دی تی از جمله سوئیچ شبکه و دوربین کی دی تی را نیز در این دسته بندی مشاهده نمایید.

سوالات متداول

قیمت دوربین مداربسته بسته به تکنولوژی استفاده شده در آن، کیفیت لنز، تحت شبکه، بی سیم بودن دوربین بستگی دارد.

در میان تمام دوربین‌ها، دوربین‌های مداربسته مدل بولت دارای بیشترین برد هستند.

چگونه از امنیت دوربین تحت شبکه اطمینان حاصل کنیم؟

برای اطمینان از امنیت دوربین تحت شبکه می‌توانید از اقداماتی مانند تغییر رمز عبور پیش‌فرض، استفاده از اتصال امن (HTTPS) برای انتقال داده‌ها، فعال‌سازی و اعمال نرم‌افزار امنیتی و به‌روزرسانی و دسترسی بسیار محدود به تنظیمات دوربین استفاده کنید.