خانه » تلفن سانترال

نمایش 1–18 از 182 نتیجه

نمایش 45

تلفن سانترال

در این دسته بندی از محصولات شما می توانید انواع تلفن سانترال را مشاهده نمایید همچنین در این قسمت در نظر گرفتیم که به معرفی تلفن ویپ و مرکز تلفن ویپ های مختلف از برندهای برتر دنیا بپردازیم.

شرکت یالینک یکی از تولید کنندگان تلفن های تحت شبکه است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند شرکت ایمن ارتباط به عنوان نمایندگی یالینک در فروشگاه خود اقدام به فروش جدیدترین محصولات یالینک پرداخته است.

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه ی تلفن ویپ و مرکز تلفن تحت شبکه فعالیت میکند شرکت گرنداستریم است که این شرکت در زمینه ی تجهیزات تحت شبکه و ویپ کامل تر از رقیب خود یعنی شرکت یالینک است.

شما در این دسته بندی از محصولات تلفن سانترال می توانید که کلیه ی تلفن های ویپ از هر نوع به عنوان مثال تلفن تحت شبکه رومیزی، تلفن بی سیم تحت شبکه، تلفن کنفرانس تحت شبکه و … را مشاهده نمایید. شما می توانید برای خرید تلفن تحت شبکه به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

آیا گوشی های سانترال دارای امنیت هستند؟

بله، بسیاری از سازمان ها یا شرکت ها گفتگو های بسیار حساسی دارند. تلفن‌های سانترال از امنیت بالایی برخوردار هستند، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند مکالمات را شنود کند.

برای انتقال تماس به داخلی مورد نظر از کدام دکمه در تلفن سانترال استفاده کنیم؟
شما برای اتصال به داخلی مورد نظر، ابتدا دکمه ترانسفر را زده سپس داخلی مورد نظر را بزنید. اگر داخلی مورد نظر امکان صحبت کردن داشت، شما تلفن را قطع کنید. در غیر این صورت، دکمه مربوط به خط شهری مورد نظر را زده و اطلاع رسانی می کنید.

تلفن سانترال چند نوع دارد؟

تلفن سانترال به دو دسته سانترال پر ظرفیت و سانترال کم ظرفیت تقسیم می گردند. سانترال کم ظرفیت قابلیت مدیریت ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را دارا است. سانترال پر ظرفیت بسته به نوع دستگاهی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد.