مقالات

مشخصات مرکز گرنداستریم

Grandstream می تواند یک سیستم VoIP مجهز به تمام ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد یک مرکز تماس قوی ارائه دهد که به هر سازمانی اجازه می دهد مرکز گرنداستریم خود را پیاده سازی کند. صدها ارائه‌دهنده سخت‌افزار/نرم‌افزار مختلف در سراسر جهان وجود دارد که عملکردهای مرکز تماس را در راه‌حل‌های خود ادغام می‌کنند، و هر سیستم مرکز تماس دارای مزایا و معایب خود است. هنگام انتخاب سیستم مرکز تماس مناسب برای کسب و کار، مرکز تماس یا مرکز تماس، مهم است که تصمیم بگیرید که می خواهید سیستم  تلفن تحت شبکه شما دارای چه ویژگی هایی باشد.

مشخصات مرکز گرنداستریم: نحوه استفاده از ویژگی های مرکز تماس UCM IP PBX
برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، سفارشی سازی هنگام ایجاد یک راه حل مخابراتی مهم است. یک راه‌حل VoIP داخلی یک سیستم IT محبوب است زیرا به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا راه‌حلی مقیاس‌پذیر را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنند. یکی از قابلیت‌های عمده‌ای که یک سیستم VoIP ارائه می‌دهد، ویژگی‌های مرکز تماس است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا مرکز تماس محلی خود را برای ارائه خدمات بهتر به پایگاه مشتریان خود پیاده‌سازی کنند. سری UCM سانترال‌های IP Grandstream Networks دارای ویژگی‌های مرکز تماس داخلی هستند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا مراکز تماس خود را کارآمد و مؤثر اداره کنند. در این وبلاگ، شما را با ویژگی‌های اصلی مرکز تماس در سری UCM و نحوه بهترین استفاده از آنها آشنا می‌کنیم.characteristics-of-grandstream-ucmمشخصات مرکز گرنداستریم: UCM – صف تماس
پس صف فراخوانی چیست و چه کاربردی دارد؟ خوب، برای شروع، Call Queue تماس گیرندگان شما را در یک “صف” یا خط سفارشی قرار می دهد تا زمانی که نماینده بعدی بتواند به آنها کمک کند. چرا از آن استفاده می کنید؟ یک مثال در یک محیط ورودی شلوغ است که ممکن است بدنه کافی برای پوشاندن گوشی ها نداشته باشید.

در این راستا، صف تماس می‌تواند به ارائه خدمات بهتر به مشتریان تماس‌گیر کمک کند و به آن‌ها توجه داشته باشند که نماینده بعدی درست با آنها خواهد بود. علاوه بر صف تماس گیرندگان، UCM Call Queue مجموعه ای از گزینه های دیگر را برای سفارشی سازی ارائه می دهد. درخواست‌های سفارشی، اختصاص عوامل استاتیک یا دینامیک، استراتژی زنگ، پاسخ به تماس صف مجازی و موارد دیگر.characteristics-of-grandstream-ucmیرای تهیه مرکز تلفن های گرنداستریم و انواع سانترال ویپ به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *