خانه » سیسکو

نمایش 1–18 از 125 نتیجه

نمایش 45

ریشه نام سیسکو

اسم «سیسکو» مخفف سانفرانسیسکو است. این شرکت آمریکایی در سال ۱۹۸۴ توسط یک زوج به نام‌ های لئونارد بوساک و سندی لرنر در شهر سن خوزه واقع در ایالت کالیفرنیا بنا شد. با توجه به اظهارات جان مرگریج، کارمند ۳۴ ساله و مدیر پیشین شرکت، مؤسسان شرکت زمانی که داشتند به سمت ساکرامنتو رانندگی می‌کردند تا شرکت را به ثبت برسانند، با تصویر پل گلدن گیت در نور آفتاب مواجه می‌شوند و اسم و نماد شرکت را بر این اساس انتخاب می‌کنند. نماد شرکت منعکس‌کننده اصلیت سان فرانسیسکویی آن است، که نشان دهنده پل گلدن گیت است که به سبک خاصی طراحی شده‌است. در اکتبر ۲۰۰۶، سیسکو نماد جدید خود را که از نماد قبلی ساده‌تر و ساخت یافته تر بود به نمایش گذاشت.

سوئیچ سیسکو

در این دسته بندی به معرفی محصولات cisco می پردازیم ک مهمترین این محصولات سوئیچ شبکه است که بسیار پرفروش بوده اما در حال حاضر در بازار ایران این سوئیچ شبکه ها به صورت کارکرده موجود است و شما می توانید از فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط انواع سوئیچ شبکه ها را تهیه نمایید.

سوالات متداول

دلیل نام شرکت سیسکو چیست؟

کلمه سیسکو از نام شهر سانفرانسیسکو گرفته شده است. مهندسان سیسکو سعی کردند تصویر پل و برج گلدن گیت را در لوگوی این شرکت نشان دهند.

سوئیچ سیسکو را معرفی کنید.

سوئیچ سیسکو انواع مختلفی دارد و با توجه به نیاز سازمان ها یکی از پرکاربردترین سوئیچ های شبکه در مراکز داده و سازمان ها می باشد. انواع مختلف این سوئیچ برای مشاغل مختلف مناسب است و با توجه به تنظیمات خاص مورد نیاز هر سازمان می توان از آن در انواع مدیریتی و غیر مدیریتی استفاده کرد.

برند سیسکو شامل چه تجهیزاتی است؟

تجهیزات سیسکو شامل دو بخش مشترک سخت افزار و سیستم عامل برای پشتیبانی و راه اندازی سخت افزار می باشد. گفتنی است سخت افزار سیسکو شامل سوئیچ، روتر، رادیو بی سیم و … می باشد.

استاندارد های منطبق با IEEE در تجهیزات سیسکو کدامند؟

استانداردهای IEEE در تجهیزات سیسکو شامل 802.1D، 802.1Q، 802.1s، 802.1w، 802.3ab، 802.3ad و 802.3ae است.

انواع لایسنس تجهیزات سیسکو کدامند؟

لایسنس های سیسکو شامل Network Essentials ،Network Advantage ،DNA Essentials ،DNA Advantage ،DNA Premier و PLR می باشد.