خانه » گیت وی گرنداستریم

در حال نمایش 17 نتیجه

نمایش 45

گیت وی گرنداستریم، گیت وی ویپ سخت افزاری است که وظیفه تبدیل آنالوگ به دیجیتال را دارد و می توان از آن برای اتصال دستگاه های قدیمی مانند تلفن، فکس و سایر دستگاه های آنالوگ به شبکه استفاده کرد. در واقع گیت وی گرنداستریم ترافیک آنالوگ را به بسته های اطلاعاتی قابل انتقال در شبکه تبدیل می کند. این سخت افزار به طور کلی به سه دسته آنالوگ، دیجیتال و GSM تقسیم می شود.

تاریخچه گرنداستریم

گیت وی گرنداستریم، تاریخچه شرکت گرند استریم از سال 2002 آغاز می شود. زمانی که بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند چیزی را بسازند که به عنوان یکی از اولین دستگاه های SIP در بازار شناخته می شود. شرکت گرند استریم از ابتدای تاسیس سعی کرد از فناوری «انتقال صدا در اینترنت» برای تقویت شبکه تلفن شرکت ها استفاده کند. گرنداستریم یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه تجهیزات شبکه و فناوری اطلاعات است.

نام گرنداستریم به معنای کیفیت، نوآوری و قابلیت اطمینان است. بیش از 15 سال است که به منظور افزایش و به حداکثر رساندن کیفیت، کارایی و بهره وری کسب و کارها، ابزارهای ارتباطی با کیفیت مبتنی بر فناوری اطلاعات را تولید می کند. محصولات متنوع و باکیفیت شرکت گرنداستریم به کسب و کارها کمک می کند تا با تمام دنیا ارتباط برقرار کنند و ضمن برقراری ارتباط داخلی موثر، کسب و کار خود را در سطح ملی و حتی بین المللی افزایش دهند. بیش از 15 سال است که محصولات ارتباطی یکپارچه IP را با تمرکز اصلی بر به حداکثر رساندن بهره وری، کارایی و ارتباطات تولید می کند.

طیف گسترده محصولات گرنداستریم به کسب و کارها در سراسر جهان متصل می شود و در عین حال آنها را قادر می سازد تا بیش از هر زمان دیگری انجام دهند. محصولات گرنداستریم با تمرکز بر تحقیق، توسعه و سابقه اثبات شده، توسط برخی از بزرگترین مشاغل و ارائه دهندگان خدمات در جهان نیز استفاده می شود. این شرکت تاکنون به عنوان یکی از 4 تولید کننده بزرگ تلفن تحت شبکه، دومین تولید کننده برتر تلفن های تصویری IP، تولید کننده برتر ATA، پیشرو در بازار IP PBX و تمامی این عناوین با جوایز مختلف شناخته شده است.

انواع گیت وی گرنداستریم

گیت وی گرنداستریم، مدل های مختلف مبدل تلفنی و گیت وی گرنداستریم، از تک پورت گرفته تا ۲۴ پورت را ارائه نموده است. کیفیت خوب صدا و قیمت مناسب آنها از ویژگی های بارز این گیت وی ها  می باشد. قابلیت سازگاری به همراه امکانات پیشرفته و گسترده مبدل های تلفنی و گیت وی های گرنداستریم موجب گردیده که انتخابی مناسب برای سیستم های مطمئن و پایدار باشد.

انواع مختلف آن شامل: گیت وی گرنداستریم GXW4104: دارای 4 پورت FXO جهت اتصال خطوط شهری به بستر ویپ، دارای 2 پورت 10/100 Mbps و همچنین پشتیبانی از از SIP Video با استفاده از کدک H.264. گیت وی گرنداستریم GXW4108: دارای 8 پورت FXO جهت اتصال خطوط شهری به بستر ویپ، دارای 2 پورت 10/100 Mbps و همچنین پشتیبانی از از SIP Video با استفاده از کدک H.264.

گیت وی گرنداستریم GXW4216: دارای 16 پورت FXS جهت اتصال دستگاه آنالوگ مانند فکس ، تلفن غیر IP و یا سانترال آنالوگ به بستر ویپ، پشتیبانی از شبکه با سرعت 10/100/1000، پشتیبانی از کنفرانس 3 طرفه. گیت وی گرنداستریم GXW4224: دارای 24 پورت FXS جهت اتصال دستگاه آنالوگ مانند فکس ، تلفن غیر IP و یا سانترال آنالوگ به بستر ویپ، پشتیبانی از شبکه با سرعت 10/100/1000، پشتیبانی از کنفرانس 3 طرفه.

گیت وی گرنداستریم GXW4232: دارای 32 پورت FXS جهت اتصال دستگاه آنالوگ مانند فکس ، تلفن غیر IP و یا سانترال آنالوگ به بستر ویپ، پشتیبانی از شبکه با سرعت 10/100/1000، پشتیبانی از کنفرانس 3 طرفه. گیت وی گرنداستریم GXW4248: دارای 48 کانال خروجی آنالوگ، امکان اتصال به انواع  IP-PBX و سرور های VoIP سیپ ساپورت برای گرفتن ۴۸ داخلی آنالوگ، پشتیبانی از شبکه با سرعت 10/100/1000.

گیت وی ویپ E1/T1/PRI گرند استریم GXW4502: امکان ورود دو پورت E1 و تبدیل آن به Ethernet برای اتصال به سرور VoIP، پشتیبانی از 60 تماس همزمان، پورت های شبکه RJ45 با قابلیت تنظیم خودکار Gigabit با روتر یکپارچه NA. مبدل تلفنی گرنداستریم مدل ATA HT801: پشتیبانی از یک پورت آنالوگ FXS، پشتیبانی از پروتکل TLS و SRTP جهت محافظت از تماس ها و اکانت ها، پشتیبانی از کنفرانس سه طرفه. مبدل تلفنی گرنداستریم مدل ATA HT802: دارای دو پورت FXS و یک پورت اترنت 10/100Mbps، پشتیبانی از پروتکل های SIP, TLS, SRTPو T.38 برای ارسال فکس.

مبدل تلفنی گرنداستریم مدل ATA HT812: دارای2 پورت FXS برای اتصال به تلفن ها و دو پورت اترنت با سرعت گیگ معمولی، پشتیبانی از پروتکل های .SIP TLS, SRTPو T.38 برای ارسال فکس. مبدل تلفنی گرنداستریم مدل ATA HT814: دارای 4 پورت FXS برای اتصال به تلفن های و دو پورت اترنت با سرعت گیگ معمولی، پشتیبانی از پروتکل های .SIP TLS, SRTPو T.38 برای ارسال فکس. مبدل تلفنی گرنداستریم مدل ATA HT818: دارای ۸ پورت FXS، دارای دو پورت 10M/100M/1000M Rj-45، پشتیبانی از پروتکل های .SIP TLS, SRTPو T.38.

گیت وی گرنداستریم و نتیجه گیری

گیت وی گرنداستریم، تاریخچه شرکت گرند استریم از سال 2002 آغاز می شود. زمانی که بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند چیزی را بسازند که به عنوان یکی از اولین دستگاه های SIP در بازار شناخته می شود. این شرکت از ابتدای تاسیس سعی کرد از فناوری «انتقال صدا در اینترنت» برای تقویت شبکه تلفنی شرکت ها استفاده کند. در سال 2003، اولین محصولات رسمی گرنداستریم وارد بازار شد: BT100، یک تلفن IP ساده، و HT286، یک تلفن آنالوگ. در سال 2005، گرند استریم اولین تلفن تصویری IP خود، GXV3000 را به بازار فناوری معرفی کرد.

در سال 2008، این شرکت راه حل های نظارتی جدید VoIP خود را با افزودن راه حل های نظارت تصویری IP رونمایی کرد. در سال 2013 مجموعه مراکز تماس UCM IP PBX را برای ارائه راه حل های ارتباطی کامل و جامع راه اندازی کرد. این راه حل ها هنوز عملی هستند و باعث صرفه جویی در هزینه می شوند. این شرکت از ابتدای تاسیس سعی کرد از فناوری «انتقال صدا در اینترنت» برای تقویت شبکه تلفنی شرکت ها استفاده کند. شما عزیزان می توانید برای مشاهده و خرید محصولات گرنداستریم و گیت وی گرنداستریم به درگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

مهمترین کاربرد گیت وی چیست؟

یکی از مهمترین کاربردهای گیت وی، روشی برای برقراری ارتباط بین شبکه های مختلف با پروتکل ها و ویژگی های منحصر به فرد است.

اهمیت خرید و نصب گیت وی گرنداستریم چه چیزی می تواند باشد؟

اولین و مهمترین اهمیت یک گیت وی به کاهش هزینه انتقال از یک مرکز تلفن آنالوگ به یک شبکه یا سیستم VoIP مربوط می شود. بدون نصب دروازه، باید تمام تلفن های آنالوگ را رها کنید و 10 تلفن IP یا شبکه اضافه کنید. بنابراین با در اختیار داشتن یک گیت وی مناسب، می‌توانید بین تجهیزات آنالوگ فعلی و مرکز تلفن ویپ آینده خود، یک پل برقرار کنید و به صورت همزمان، از مزایای هر دو مورد، برخوردار شوید.

ویژگی‌ها و کاربردهای اصلی گیت ‌وی گرند استریم شامل چه مواردی است؟

تبدیل تلفن ثابت به VOIP، ارتباط با شبکه های PSTN، ترکیب شبکه‌ های مختلف VOIP، تبدیل کدک‌ها و پروتکل‌ها.

قیمت گیت ‌وی گرنداستریم در بازار چگونه است؟

قیمت گیت ‌وی گرنداستریم بسیار متغیر است و به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل شامل این موارد است: مدل و نوع گیت ‌وی، ظرفیت و توان، ویژگی‌های امنیتی، گارانتی و پشتیبانی.