انواع دوربین گرنداستریم

به طور کلی محصولات گرند استریم به 8 گروه تقسیم می شوند: دوربین گرنداستریم، مرکز تلفن های گرنداستریم، گیت وی گرنداستریم، اکسس پوینت گرنداستریم، آیفون تصویری گرند استریم، ویدئو کنفرانس گرنداستریم، کنسول و پیجر گرنداستریم و آیپی فون های گرنداستریم، مجزا میشوند.

دوربین گرنداستریم مدل GSC3610 دوربین IP گنبدی گرنداستریم ثابت مادون قرمز (IR) مقاوم در برابر آب و هوا با لنز 3.6 میلی متری یک وسیله ایده آل برای نظارت از زاویه دید گسترده از سوژه های اطراف در محیط هایی مانند بانک، هتل ، فروشگاه های خرده فروشی، دفاتر، انبارها و و ورودی های ساختمان میباشد. دوربین تحت شبکه گرنداستریم مدل GSC3615 را می توان با GSURF Pro، نرم افزار رایگان مدیریت ویدیو Grandstream، و سایر سیستم های مدیریت ویدیو سازگار با ONVIF، مدیریت کرد. همچنین از طریق آیپی فون های تحت شبکه میتوان تصویر و صدا را نظارت و کنترول نمود.

شرکت ایمن ارتباط به عنوان نماینده ی فروش محصولات گرنداستریم و تجهیزات ویپ به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که بتوانید با بهترین قیمت این محصولات را خریداری نموده و استفاده نمایید. همچنین محصولات گرنداستریم دارای 1 سال گارانتی معتبر نیز می باشند.

شما عزیزان می توانید جدیدترین دوربین های گرنداستریم و سایر تجهیزات گرنداستریم را به صورت آنلاین از سایت ایمن ارتباط خرید نمایید.

نمایش دادن همه 5 نتیجه