معرفی نیوراک

نیوراک که یک کمپانی قدرتمند است در سال 2002 شروع به تولید محصولات شگفت انگیز در حوضه تکنولوژی کرد که یکی از آن ها گیت وی نیوراک می باشد. این شرکت نمونه در همان سال های اول فعالیت خود به یک برند محبوب نزد کاربران تبدیل شد همچنین بیشترین تمرکز این تیم قدرتمند بر روی راه حل های ارتباطی مبتنی بر سیستم تلفن VOIP بود. همانطور که شما همراهان گرامی ایمن ارتباط میدانید چین از پیشرفته ترین کشور ها در زمینه تکنولوژی می باشد که در اواخر سال دهه اول قرن بیست و یکم تغییرات مثبت و بزرگ تکنولوژی در کشور چین در زمینه ارتباطات VOIP پدیدار شد. کمپانی پر قدرت Newrock از جمله شرکت هایی بود که با استفاده از توانایی و هوش تیم بزرگی که داشت همچنین به علت دارا بودن محصولات جدید و با کیفیت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت و این موج تکنولوژی را به نحو احسنت به نفع خود تمام کرد.

این کمپانی در عصر جدید نیز از قدرتمند ترین شرکت ها به حساب می آید و همچنان تولیدات آن حرف اول را در راستای تجهیزات ویپ از جمله سانترال ویپ در آسیای شرقی می زند. تلاش های مداوم خود و به روز کردن سطح آگاهی اعضای تیم سبب شد تا رد پای این کمپانی در ایران نیز پدیدار شود و به یکی از محبوب ترین برند ها در سال های اخیر در کشور ایران زمین تبدیل شد. بسیاری از شرکت های کلان در سیستم ویپ خود به نیوراک اطمینان کرده و از محصولات شگفت انگیز آن استفاده میکنند. اعتماد کردن این کمپانی های بزرگ به نیوراک قدرت این شرکت را نشان می دهد. گیت وی های نیوراک دارای تنوع بی شماری هستند که هر کدام دارای قابلیت های کاربردی می باشند. این گیت وی ها با کارایی های بالا، از 2 پورت تا 48 پورت و همچنین پورت E1 موجود است. یک از ویژگی هایی که گیت وی های این برند را نسبت به بقیه متمایز نموده کیفیت بالا صدا آن می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این محصولات می توان به قیمت مناسب آنها در کنار کیفت بالا آن اشاره کرد که در ادامه به انواع مختلف آن می پردازیم :

یکی از گیت وی های پرقدرت این برند گیت وی HX420G می باشد که دارای 2 پورت FXO است. از دیگر محصولات این برند که از محبوبیت بالایی نزد کاربران برخوردار است گیت وی HX402G است که شامل 2 پورت FXS می باشد از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن یک پورت PC و یک پورت WAN اشاره نمود. شرکت نیوراک از آخرین و به روز ترین فناوری های سخت افزاری و امکانات نرم افزاری برای تولید ATA هوشمند استفاده نمود. به همین دلیل این کمپانی قدرتمند موفق شد در نزد فعالان در بازار ویپ محبوبیت پیدا کند. یکی از محصولات این کمپانی که از سري جديد ATA هاي نيوراک می باشد گیت وی HX404G با 4 پورت FXS و یک پورت PC و یک پورت WAN است.

معرفی محصولات نیوراک

نیوراک تولید کننده محصول گیت وی MX8G-8FXO می باشد که دارای 8 پورت FXO و دو پورت شبکه WAN و PC با سرعت گیگابیت است. این محصول مجهز به یک منابع پردازشی شگفت انگیز است و کارایی پایدار و  فوق مقاومی را به کاربران ارائه می دهد. این گیت وی برای استقرار ویپ در سازمان ها و شرکت های کوچک و متوسط کارایی بالایی دارد. یکی از محصولات پرطرفدار و هوشمند کمپانی نیوراک که توجه کاربران زیادی را به خود حلب کرده گیت وی های FXS می باشد. در این گیت وی هوشمند، نیوراک قابلیت های بیشماری از جمله ویژگی های تلفن IP مانند تماس، انتقال تماس، کنفرانس سه طرفه، شناسه تماس گیرنده، حالت مزاحم نشوید، DND، LED و رنگ های مختلف برای ویژگی های تماس، شماره گیری مجدد خودکار را ارائه می دهد. شماره گیری، مسیریابی خودکار برای ذخیره فایل ها، قابلیت نقشه دیجیتال، پشتیبانی از PSTN و بسیاری ویژگی های دیگر سبب شده تا این محصول به گیت وی هوشمند معروف باشد.

کمپانی نیوراک همیشه صدر جدول در جهان در خصوص تولید گیت وی در مدل های مختلف با امکانات متنوع بوده است. گیت وی MX60E-16FXO که تولید شده توسط نیوراک می باشد دارای قابلیت های بالایی می باشد که همین عمر سبب شده تا به یک ابزار ارتباطی محبوب در سراسر جهان تبدیل بشود. نیوراک گیت وی های پیشرفته زیادی به بازار جهانی عرضه کرده که یکی از این محصولات گیت وی MX60E-16FXS می باشد که با ارائه 16 پورت FXS تمامی اتصالات از سیستم های آنالوگ تا شبکه های IP را پشتیبانی می کند. گیت وی های نیوراک به دلیل تنوع و قابلیت هایی که دارد در سراسر جهان به کمک بسیاری از کارمندان در دفاتر کاری آمده است. یک یاز این محصولات هوشمند گیت وی MX60E-24FXO است که دارای 24 پورت FXO است که از مهم ترین سری MX60E می باشد.

گیت وی MX60E-48FXO که تولید شده یکی از برند های صاحب فناوری که نیوراک نام دارد می باشد. این سری از مبدل های پورت با دسترسی به حداکثر 48 پورت FXO یا FXS و همچنین دو پورت سوئیچ اترنت، بسیاری از سیستم های IP را قادر می سازد تا در شبکه متصل شوند. VOIP Gateway Newrock MX60E-48FXS دارای 48 پورت FXS می باشد که با استفاده از آن می توانید 48 دستگاه آنالوگ مانند فکس، فکس یا تلفن آنالوگ را به پلتفرم ویپ متصل نموده و 48 تماس را به صورت همزمان در اختیار شما قرار می دهد. همچنین برای انتقال خط می توانید 48 خط شهری را با استفاده از یک پورت FXO و یک پورت FXS به نقطه دیگری انتقال دهید. به جای انتقال خطوط آنالوگ، می توان آن را به مرکز آنالوگ اتصال نموده و به همین ترتیب 48 پورت داخلی یا CO، مرکز را به مکان دیگری منتقل کرد.

گیت وی های سری HX422G بر اساس سری HX422E طراحی شده اند و تمامی ویژگی های پیشرفته و شگفت انگیز آن را دارد و تنها تفاوت آن با سری HX422E این است که پورت شبکه گیت وی با پورت شبکه گیگ جایگزین می شود. از دیگر ویژگی های این محصول می توانن به دارا بودن دو پورت FXO و دو پورت FXS اشاره نمود. آخرین محصولی که به شما همراهان گرامی ایمن ارتباط معرفی می کنیم، گیت وی MX100G-S 1 T1/E1 می باشد که این محصول نیز مانند سایر محصولات بالا از امکانات کاربردی و ویژگی های شگفت انگیزی برخوردار می باشد که این ویژگی ها شامل دارا بودن 1 پورت E1، یک 1 پورت PC، یک پورت WAN و یک پورت کنسول است. شما عزیزان می توانید جهت خرید این محصولات و گوشی ویپ به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه کتید.

نمایش دادن همه 16 نتیجه

گیت وی نیوراک MX60E-32FXO

49,950,000تومان

گیت وی نیوراک HX420G

3,650,000تومان

گیت وی نیوراک HX440G

4,950,000تومان

گیت وی نیوراک HX402G

2,650,000تومان

گیت وی نیوراک HX404G

3,330,000تومان

گیت وی نیوراک MX8G-8FXO

10,150,000تومان

گیت وی نیوراک MX8G-8FXS

6,800,000تومان

گیت وی نیوراک MX60E-16FXS

16,200,000تومان

گیت وی نیوراک MX60E-16FXO

24,400,000تومان

گیت وی نیوراک MX60E-24FXO

گیت وی نیوراک MX60E-48FXO

گیت وی نیوراک MX60E-48FXS

گیت وی نیوراک MX100G-S 1 T1/E1

گیت وی نیوراک مدل HX402E

گیت وی نیوراک HX422G

گیت وی نیوراک مدل MX8A-8S