خانه » ان وی آر هایک ویژن

نمایش 1–18 از 25 نتیجه

نمایش 45

معرفی ان وی آر هایک ویژن

ان وی آر هایک ویژن که یکی از محصولات مورد نیاز در هنگام خرید دوربین مدار بسته می باشد را در این دسته بندی مشاهده می کنید. شما پس از تهیه ی دوربین های تحت شبکه نیاز به یک دستگاه ضبط کننده دارید که تصاویر را ضبط و نگهداری کند که در اینجا ان وی آر هایک ویژن مسئولیت این کار را به عهده گرفته است.

یکی از سیستم های مدار بسته رایج مورد استفاده، سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP می باشد. در این سیستم دوربین های IP از شبکه های کابلی به شبکه سوئیچینگ و سپس به دستگاه ان وی آر هایک ویژن منتقل می شوند. در این دسته بندی شما انواع ان وی آر را مشاهده می کنید که با توجه به تعداد دوربین های خود می توانید ان وی آر مورد نظر را انتخاب کنید همچنین برای انتخاب ان وی آر آیتم های دیگری هم هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

ظرفیت هارد مورد نظر هم از دیگر ویژگی هایی است که باید در انتخاب NVR (ان وی آر) مدنظر قرار داد. شما می توانید با توجه به فیلترهای محصولات که در سمت راست وبسایت قرار دارد محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در این دسته بندی شما انواع ان وی آر را بررسی نمودید برای دیدن سایر محصولات نظیر سوئیچ شبکه، دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه می توانید به سایر دسته بندی های محصولات مراجعه نمایید.