خانه » سوئیچ شبکه دست دوم

نمایش 1–18 از 107 نتیجه

نمایش 45

سوئیچ شبکه دست دوم

دراین دسته بندی در نظر داریم به معرفی انواع سوئیچ شبکه بپردازیم. در این دسته بندی به معرفی انواع سوئیچ شبکه سیسکو که به صورت کارکرده موجود است می پردازیم. برند سیسکو از بهترین برندهای موجود سوئیچ در بازار است که از نظر کیفیت و کارایی جز بهترین سوئیچ شبکه دست دوم می باشد.

سوئیچ شبکه کارکرده

ما در این دسته بندی انواع سوئیچ شبکه کارکرده را معرفی کردیم که بسیار پرفروش بوده اما در حال حاضر در بازار ایران این سوئیچ شبکه ها به صورت کارکرده موجود است و شما می توانید از فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط این سوئیچ شبکه استوک را تهیه نمایید. همچنین سوئیچ شبکه دست دوم از برندهای دیگر هم موجود است اما طبق اطلاعات و تجربه ی کاری ما بهترین برند سوئیچ شبکه استوک همان برند سیسکو است که در این دسته بندی مشاهده می کنید.

همچنین شما عزیزان می توانید انواع مختلف سوئیچ شبکه از برندهای دیگر را نیز در این دسته بندی مشاهده نمایید.

سوالات متداول

برخی از مشکلات رایج سوئیچ های شبکه چیست؟

سوئیچ های شبکه ممکن است مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشند. رایج ترین مشکلات مربوط به سخت افزار آنها شامل خطاهای برق، کابل و پورت است. مشکلات نرم افزاری سوئیچ ها می تواند شامل خطاهای سیستم، پیکربندی نامناسب و گم شدن رمزهای عبور باشد. مشکلات سوئیچ باعث خطاهای شبکه می شود و عملکرد کسب و کار را تحت تأثیر قرار می دهد.

طول عمر سوئیچ های شبکه چقدر است؟

سوئیچ های شبکه می توانند تا پنج سال دوام بیاورند، اما با گذشت زمان کارایی خود را از دست می دهند. در ابتدا، این کاهش بهره وری بر عملکرد کسب و کار شما تأثیری نخواهد گذاشت، اما به مرور زمان آشکار خواهد شد. پس از پنج سال عمر دستگاه، تأخیر سوئیچ و شبکه قابل توجه تر خواهد بود. در این مرحله راه حل دیگری جز تعویض سوئیچ شبکه نخواهید داشت.

آیا سوئیچ شبکه می تواند بیش از یک شبکه را مدیریت کند؟

برای اتصال دو یا چند شبکه به روتر نیاز دارید. بنابراین سوئیچ لایه 3 هم قابلیت سوئیچینگ و هم قابلیت مسیریابی را فراهم می کند.

آیا سوئیچ های شبکه مصرف برق بالایی دارند؟

مقدار برق مصرفی یک سوئیچ به عوامل مختلفی بستگی دارد. این شامل اندازه سوئیچ و تعداد پورت ها می شود. اغلب سوئیچ های شبکه بین پانزده تا سی وات برق مصرف می کنند. این مقدار تقریباً 0.72 کیلووات ساعت در روز است که کمتر از میزان برق مصرفی یک تلویزیون یا یک سیستم کامپیوتری است.