خانه » گوشی کنفرانس یالینک

نمایش 1–18 از 45 نتیجه

نمایش 45

گوشی کنفرانس یالینک، تلفن های کنفرانس کاربران را قادر می سازد تا با شرکای تجاری، تامین کنندگان و تیم های راه دور ارتباط برقرار کنند و جلسه ای برگزار کنند. استفاده از این ویژگی به افراد کمک می کند تا در جلسه حضور داشته باشند و همزمان با یکدیگر صحبت کنند. بارها این وضعیت به وجود آمده است که بسیاری از افراد به دلیل مسافت نمی توانند در یک جلسه شرکت کنند. اما این قابلیت باعث می شود که محدودیت زمانی و مسافتی را کنار بگذارید و جلسات خود را با یک گوشی کنفرانس یالینک برگزار کنید.

ویژگی های گوشی کنفرانس یالینک

گوشی کنفرانس یالینک، تلفن کنفرانس یالینک به صورت هوشمند و دقیق بر اساس مفهوم احساسات فردی و درگیری کاربر با سیستم های ویپ و تلفن های کنفرانس طراحی شده است. تلفن کنفرانس یالینک با استفاده از صفحه نمایش لمسی در کنار گیرنده صوتی 360 درجه، به کاربران اجازه می دهد تا قدرت کنترل را در نوک انگشتان خود تجربه کنند. راه حل های کنفرانس صوتی یالینک برای تشویق همکاری از راه دور سازنده و رفع چالش های دستیابی به تعادل بین کیفیت، تجربه کاربر و مقرون به صرفه بودن طراحی شده اند.

ترکیب باور نکردنی رابط کاربری با پنل لمسی قابل درک، محیطی منحصر به فرد را جهت اشتراک گذاری محتوا، کنترل دوربین، تعویض چیدمان تصاویر فراهم کرده که همین امر باعث شده تا کاربران نیازی به ریموت کنترل نداشته باشند. به صورت کلی تلفن کنفرانس نوع خاصی از تلفن ویپ است که به طور خاص برای استفاده در تماس های کنفرانس تلفنی با چند نفر طراحی شده است. در چنین تماس های کنفرانسی، چندین شرکت کننده بسته به ماهیت تماس، با یک اتاق کنفرانس مجازی تماس می گیرند و با یکدیگر صحبت می کنند یا فقط گوش می دهند.

تماس کنفرانسی یک تماس تلفنی است که شامل چندین شرکت کننده است. همچنین به عنوان کنفرانس تلفنی شناخته می شود، افرادی که به جلسه دعوت می شوند می توانند با شماره گیری شماره ای که آنها را به پل کنفرانس متصل می کند، به آن بپیوندند. این پل‌ های کنفرانس مانند اتاق‌ های مجازی عمل می‌کنند که به چندین نفر اجازه میزبانی یا پیوستن به جلسات را می‌دهند. این سیستم های گوشی کنفرانس تلفن یالینک امکان غرق شدن شما را در دنیای ارتباطات صوتی و همچنین ویدئویی با استفاده از فناوری تلفیق چندین تکنولوژی در کنار یکدیگر فراهم می کند.

می‌تواند از طریق تلفن ثابت، تلفن همراه یا از طریق اتصال اینترنتی برقرار شود و شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد تا در یک جلسه شرکت کنند، حتی اگر از نظر فیزیکی امکان دسترسی به همان مکان وجود نداشته باشد. وقتی نوبت به این تماس‌ها می‌رسد، همه افراد می‌توانند همزمان صحبت کنند یا می‌توان برخی را بی‌صدا کرد. گرافیک صوتی شکل دیگری از کنفرانس از راه دور است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد علاوه بر صدا، گرافیک و اسناد، ویدئوها را به اشتراک بگذارند و شامل تجهیزات اضافی مانند اسکنر و پایانه های داده صوتی است.

کلام پایانی

گوشی کنفرانس یالینک، به طور کل این تلفن ها با پوشش دامنه 20 فوتی با جهت همه جانبه 360 درجه، برای ارائه تجربه کنفرانس صوتی واضح و طبیعی کافی می باشند. با این جعبه سیاه جادویی، شرکت کنندگان از هر گوشه اتاق می توانند با وضوح عادلانه بشنوند و شنیده شوند. حتی در این دنیایی که اینترنت حرف اول را در ارتباط بین افراد می‌زند، تلفن هرگز جایگاه خود را از دست نمی‌دهد. ایجاد یک کنفرانس و گفتگو بین چند نفر فقط برای شرکت یا سازمان نیست.

لازم به ذکر است که افراد عادی می توانند در منزل خود با یکدیگر صحبت کنند. استفاده از تلفن سانترال در شرکت ها بسیار رایج است. زیرا اگر بخواهند برای هر یک از کارمندان خود یک خط تلفن مجزا تهیه کنند، باید هزینه زیادی را در این زمینه صرف کنند. بهترین راه حل برای کاهش هزینه ها استفاده از مرکز تماس است که تلفن ها از طریق یک دستگاه مرکزی به یکدیگر متصل می شوند. تماس های داخلی سازمان علاوه بر صرفه جویی در تامین خطوط تلفن به صورت رایگان انجام می شود. اکثر این تلفن ها دارای قابلیت تماس کنفرانسی هستند.

شما عزیزان می توانید جهت مشاهده دیگر محصولات و تلفن کنفرانس های دیگر صفحه ایمن ارتباط را دنبال کنید. شرکت ایمن ارتباط به عنوان نماینده ی فروش محصولات یالینک و تجهیزات شبکه به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که بتوانید با بهترین قیمت این محصولات را خریداری نموده و استفاده نمایید. همچنین محصولات یالینک دارای 1 سال گارانتی معتبر نیز می باشند.

سوالات متداول

تلفن کنفرانس چیست؟

تلفن کنفرانس یک وسیله ارتباطی است که به شما امکان می دهد از طریق فناوری صوتی در جلسات تلفنی یا تماس های کنفرانس شرکت کنید. استفاده از تلفن کنفرانس به شما این امکان را می دهد تا بدون حضور با همکاران یا مشتریان خود در مکان های دوردست ارتباط برقرار کنید.

مزایای استفاده از تلفن کنفرانس یالینک کدامند؟

صرفه‌ جویی در هزینه ‌های سفر با استفاده از تلفن کنفرانس، کاهش زمان مسافرت، ارتباطات موثرتر، حفظ حریم شخصی و اطلاعات محرمانه مزایای استفاده از تلفن کنفرانس یالینک است.

آیا امکان ایجاد کنفرانس صوتی چند نفره از طریق 2 گوشی وجود دارد؟

بله. سایر اعضای حاضر در اتاق می توانند با فشار دادن کلید بلندگو به کنفرانس بپیوندند. اما باید از گوشی هایی استفاده کنید که صدای اسپیکر آن ها با کیفیت HD و با وضوح کامل پخش می شود. گوشی های یالینک کیفیت صدای خوبی دارند و نیازهای شما را برآورده می کنند.