خانه » یالینک

نمایش 1–18 از 61 نتیجه

نمایش 45

محصولات یلینک

کمپانی یلینک محصولات متفاوتی در حوزه ی تلفن ویپ و تجهیزات تحت شبکه ارائه کرده است که شامل اسپیکر تحت شبکه، هدست تحت شبکه، کنسول گوشی تحت شبکه، تلفن تحت شبکه که به صورت رومیزی و بی سیم ارائه شده همچنین گوشی کنفرانس تحت شبکه از محصولات یالینک می باشد.

شرکت یلینک یک مارک جهانی است که در کنفرانس ویدیویی، ارتباطات صوتی و راه حل های همکاری با بهترین کیفیت در کلاس، فناوری نوآورانه و تجربه کاربر پسند متخصص است. به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در بیش از 140 کشور و منطقه می باشد، یالینک در سهم بازار جهانی محموله های تلفن تحت شبکه رتبه 1 را دارد (گزارش جایزه رهبری تعالی رشد رشد تلفن ویپ دسکتاپ، فراست و سالیوان، 2019).

شروع کار شرکت یلینک سال 2001 می باشد. یکی از افتخارات نمایندگی yealink در سال 2005 است که شرکت یالینک بهترین تأمین کننده تلفن USB در جهان می شود. این سیر تکامل در شرکت یالینک ادامه پیدا کرد و به این صورت که در سالهای پیش رو در سال 2010 Yealink به بهترین ارائه دهنده تلفن سانترال SIP در چین تبدیل می شود.

سوالات متداول

آیا شرکت یالینک به غیر از تلفن های تحت شبکه، تلفن دیگری نیز تولید می‌کند؟

در حال حاضر خیر. این شرکت تمام توان خود را بر روی تولید تلفن‌های IP متمرکز کرده است و روز به روز در حال افزایش کیفیت محصولات خود است. یک تیم تحقیقاتی قدرتمند و متشکل از 200 کارشناس متخصص، به طور دائمی در حال بررسی محصولات تولید شده یالینک هستند. تحقیقات این گروه در نهایت منجر به رفع نواقص و افزایش کیفیت مدل‌های تولید شده می‌شود.

ویژگی های محصولات یالینک چیست؟

به طور کلی سه ویژگی در محصولات یالینک دیده می شود. اولین مورد، طراحی های با کیفیت و به روز است. بنابراین می تواند باعث ارتقای کسب و کار و کاهش هزینه های مصرف کننده شود. علاوه بر این، به دلیل رقابت تنگاتنگ با سایر برندهای هم سطح، قیمت های آن را بسیار رقابتی می کند. از نظر خدمات پس از فروش و پشتیبانی نیز بسیار موفق بوده و از مشتریان خود پشتیبانی می کند.

چگونه آدرس IP تلفن یالینک خود را پیدا کنم؟

برای این کار دکمه Menu را بر روی دستگاه تلفن فشار دهید و سپس به قسمت ” Status ” بروید. در این صفحه، آدرس IP تلفن خود را مشاهده خواهید کرد. (آی پی که در این صفحه خواهید دید، از نوع IPV4 خواهد بود).