خانه » مرکز گرنداستریم

در حال نمایش 12 نتیجه

نمایش 45

مرکز گرنداستریم، در یک تعریف کلی از مرکز تلفن می توان گفت که مرکز تلفن ویپ شبکه ای خصوصی در یک شرکت یا سازمان برای به اشتراک گذاشتن تعدادی از خطوط تلفن است و شبیه یک مرکز کوچک مخابراتی برای آن گروه است. مرکز تلفن نیز مسئولیت تماس ها را بر عهده دارد، اما مرکز تلفن برای ارتباط بین همکاران یک شرکت یا سازمان کارایی بیشتری دارد.

معرفی مرکز گرنداستریم

مرکز گرنداستریم، یکی از کاملترین و با کیفیت ترین تجهیزات شبکه مرکز گرنداستریم (IP-PBx) هستند. این سانترال ها دارای ظاهری کوچک و کم جا و مقرون به صرفه میباشد و به صورت رکمونت و دسکتاپ مورد استفاده قرار میگیرد. در بررسی اولیه بر روی این سرور های ویپ پورت های FXO ,FXS, E1 دیده میشوند که با توجه به مدل UCM، تعداد و نوع پورت ها متغییر میشود. همچنین برای بالا بردن ظرفیت این دستگاه ها از ظرفیت اولیه میتوانید از گیت وی های FXO، گیت وی های FXS و گیت وی های E1-PRI گرنداستریم، به شکل جداگانه استفاده کنید که نیاز به کانفیگ و پیچیدگی نصب و راه اندازی روی UCM های گرنداستریم ندارند. یکی از مهمترین مزیت های UCM با سایر IP-PBX ها، رایگان بودن خدمات و سرویس ها هست که نیاز به هیچ کارت و یا مجوز ندارد.

از مراکز گرنداستریم در کسب و کارهای کوچک و متوسط، سفارشی سازی هنگام ایجاد یک راه حل مخابراتی مهم است. یک راه‌حل VoIP داخلی و یک سیستم IT محبوب است زیرا به کسب‌ وکارها اجازه می‌دهد تا راه‌حلی مقیاس‌پذیر را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنند و همچنین یکی از قابلیت‌های عمده‌ای که یک سیستم VoIP ارائه می‌دهد، ویژگی‌های مرکز تماس است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا مرکز تماس محلی خود را برای ارائه خدمات بهتر به پایگاه مشتریان خود پیاده‌سازی کنند. سری UCM سانترال‌های شبکه های آی پی گرنداستریم دارای ویژگی‌های مرکز تماس داخلی هستند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا مراکز تماس خود را کارآمد و مؤثر اداره کنند.

IP-PBX های گرنداستریم این قابلیت را دارند که در تمامی سطوح و به عنوان یک تجهیزات واحد در زنجیره ای از تجهیزات شبکه و به صورت سازمانی قرار گیرند. این مرکز تماس در ساختار شبکه با پروتکل های خود با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و در صورت از کار افتادن تجهیزات HA100 گرنداستریم به هر دلیلی از جمله خرابی سخت افزار یا خرابی شبکه UCM جایگزین آن می شود و بدون سرویس دیگری جایگزین می شود که مشکل همچنان برای مدل UCM6510 پابرجاست. مرکز تماس گرنداستریم نرم افزار مدیریت و پیکربندی سیستم ویپ خود را دارد که از امکانات و تجهیزات مناسب برای پیاده سازی ساختار ارتباطات داخلی و خارجی استفاده میکند که در ادامه با این امکانات آشنا خواهید شد.

برای برنامه های افزودنی SIP این دستگاه ها، می توانید از تلفن های سخت افزاری VoIP یا نرم افزار SIP در رایانه استفاده کنید یا با نرم افزار اختصاصی گرنداستریم از گوشی هوشمند خود به عنوان داخلی استفاده کنید. امنیت در UCM گرنداستریم یک طرفه نبوده و به فایروال نرم افزار Fail2ban محدود نمی شود. اگرچه این فایروال با جستجوی گزارش‌ها برای یافتن اقدامات مخرب مانند ورود غیرمجاز یا تعداد خطاهای وارد کردن رمز عبور نادرست و غیره در این زمینه کمک زیادی می‌کند، اما مواردی مانند استفاده از پروتکل‌های TLS و SRTP که ارتباط بین تجهیزات اصلی را رمزگذاری می‌کنند و UCM و به تبع آن اطلاعات را در صورت استراق سمع به دست نمی آورد.

ویژگی های مرکز گرنداستریم

مرکز گرنداستریم، دارای ویژگی های بسیار به همراه کاربری های فراوان میباشد مانند: افزایش امنیت در ارتباط‌ های اینترنتی، امکان استفاده از کنفرانس ویدیویی با ظرفیت بسیار بالا بدون نیاز به هزینه، امکان استفاده از نرم‌افزار wave بر روی انواع تلفن‌های همراه و کامپیوتر‌های شخصی و قابلیت پشتیبانی از دو، سه، چهار و هشت اتاق کنفرانس به صورت همزمان را دارد که مسائل بسیار مهمی در حیطه کاری میباشد و به سهولت کاری کاربران بسیار کمک میکند و باعث بالا رفتن و سهولت کاری آنها میشود.

گرنداستریم می تواند یک سیستم VoIP مجهز به تمام ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد یک مرکز تماس قوی ارائه دهد که به هر سازمانی اجازه می دهد مرکز تماس خود را پیاده سازی کند. صدها ارائه‌دهنده سخت‌ افزار/نرم‌افزار مختلف در سراسر جهان وجود دارد که عملکردهای مرکز تماس را در راه‌حل‌های خود ادغام می‌کنند، و هر سیستم مرکز تماس دارای مزایا و معایب خود است. هنگام انتخاب سیستم مرکز تماس مناسب برای کسب و کار، مهم است که تصمیم بگیرید که می خواهید سیستم تلفن شما دارای چه ویژگی هایی باشد.

بسته به سرویسی که استفاده می کنید، ویژگی های نرم افزار مرکز تماس ممکن است شامل موارد زیر باشد: امکان برنامه نویسی تلفن گویا، سیستم پاسخگویی خودکار برای مواقعی که هیچ اپراتور در دسترس نیست، عملکرد پیام رسان صوتی برای ضبط صدای مشتریان زمانی که کسی پاسخگو نیست، امکان ضبط و آرشیو مکالمات برای ارجاع آسانتر در آینده، امکان ایجاد شبکه ارتباطی درون سازمانی به منظور کاهش هزینه های مخابراتی سازمان، صف ها را مدیریت کنید و بهینه ترین حالت را پیدا کنید، برای حمل آسان تر، می توان آن را بر روی پلتفرم های سخت افزاری مختلف پیاده سازی کرد، قابل توسعه و به روز رسانی برای بهبود عملکرد.

مرکز گرنداستریم و سخن پایانی

مرکز گرنداستریم، یک سیستم مرکز تماس به طور کلی برای پاسخگویی، دریافت و انتقال حجم زیادی از تماس ها راه اندازی شده است. این تماس ها را می توان از طریق تلفن، ایمیل، پیامک، فکس، فرم تماس در وب سایت و … انجام داد. بنابراین ویژگی های مرکز تماس نقش بسیار مهمی در تجربه کاربری برند شما دارند. زمانی که مشتری با یک سیستم سازمان یافته و به روز مواجه شود، اطمینان بیشتری برای خرید و استفاده از خدمات شما خواهد داشت.

بنابراین وضعیت امکانات مرکز تماس در وهله اول بسیار مهم است. از جمله این ویژگی ها می توان به امکان پاسخگویی به تعداد زیاد تماس های دریافتی، وضعیت صف های انتظار، مسیریابی و گزارش گیری هوشمند اشاره کرد. البته این امکانات بیشتر در رده نرم افزاری هستند و علاوه بر این باید امکانات مرکز تماس از نظر سخت افزاری نیز بررسی شود. تماس های تلفنی در واقع اولین کانال ارتباطی مشتریان با شماست. هر زمان که مشکلی برای مشتری پیش می آید اولین راهی که فکر می کند تماس با مرکز تماس مجموعه است.

بنابراین تجربه کاربری بد در این شرایط می تواند نتایج بلندمدت و بدی بر برند شما داشته باشد. علاوه بر تمامی ویژگی ها و امکانات مرکز تماس که تا کنون به آنها اشاره کردیم، در نظر گرفتن موارد زیر می تواند در بهبود این تجربه کاربری و بهره وری مرکز تماس سازمان کمک زیادی کند. 1. سیستم اطلاع رسانی دسکتاپ، 2. شماره گیر همه کاره، 3. CRM یکپارچه، 4. سیستم تجزیه و تحلیل و گزارش. مراکز تماس یک نیاز ضروری برای شرکت ها و سازمان ها هستند و نقش مهمی در عصر دیجیتال خواهند داشت. با این حال، دامنه مسئولیت مراکز تماس گسترش خواهد یافت، آنها باید از فناوری های جدیدتر پشتیبانی کنند و مسئولیت کامل تعامل با مشتری را بر عهده بگیرند. شما عزیزان میتوانید برای تهیه انواع مرکز گرنداستریم و تلفن تحت شبکه گرنداستریم به فروشگاه انلاین ایمن ارتباط مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

سیستم VoIP چه ویژگی هایی دارد؟

انتقال تماس، مکالمات را ضبط کنید، کنفرانس های صوتی و تصویری ایجاد کنید، قابلیت بازکردن درب ورودی، تماس ها و موسیقی را در حالت انتظار نگه دارید، یکپارچگی سازمان و کارکنان از ویژگی های استفاده از تلفن ویپ می باشد.

برای راه اندازی مرکز تماس ویپ به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

برای راه اندازی ویپ در شرکت یا سازمان خود، به یک پلتفرم شبکه نیاز دارید که حداقل یک سوئیچ و کابل شبکه برای کاربران شما داشته باشد. یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز یک گیت وی (یا مبدل آنالوگ به دیجیتال) است که با توجه به تعداد خطوط شهری انتخاب می شود. برای برقراری ارتباط و مکالمه با دستگاه، می توانید از تلفن های IP یا هدست روی رایانه یا تبلت و تلفن همراه خود استفاده کنید.

آیا در مرکز تماس جدید ویپ امکان اتصال به گوشی های آنالوگ وجود دارد؟

بله، امکان استفاده از تلفن های معمولی در مرکز تماس جدید با مبدل FXS وجود دارد.

آیا سیستم ویپ و تلفن گویا را تنها شرکت ها و سازمان های بزرگ می توانند استفاده کنند و خط ۵ رقمی فقط مختص این کسب و کارها است؟

خیر، سیستم مرکز تلفن ویپ را تمام کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ می توانند استفاده کنند و برای همین منظور شرکت ایمن ارتباط بسته های V4 تا V120 را تولید کرده تا همه ی کسب و کارها و شرکت ها و سازمان ها امکان استفاده و لذت بردن از تمام امکانات این تکنولوژی نوین را دارا شوند. شایان ذکر است که عدد جلوی هر V انگلیسی ظرفیت تعداد تماس های همزمان را نشان می دهد که شما می توانید بسته مورد نیاز خود را نسبت به آن انتخاب کن.