معرفی مرکز گرنداستریم

یکی از کاملترین و با کیفیت ترین تجهیزات شبکه گرنداستریم مرکز گرنداستریم (IP-PBx) هستند. این سانترال ها دارای ظاهری کوچک و کم جا و مقرون به صرفه میباشد و به صورت رکمونت و دسکتاپ مورد استفاده قرار میگیرد. در بررسی اولیه بر روی این سرور های ویپ پورت های FXO ,FXS, E1 دیده میشوند که با توجه به مدل UCM، تعداد و نوع پورت ها متغییر میشود. همچنین برای بالا بردن ظرفیت این دستگاه ها از ظرفیت اولیه میتوانید از گیت وی های FXO، گیت وی های FXS و گیت وی های E1-PRI گرنداستریم، به شکل جداگانه استفاده کنید که نیاز به کانفیگ و پیچیدگی نصب و راه اندازی روی UCM های گرنداستریم ندارند. یکی از مهمترین مزیت های UCM با سایر IP-PBX ها، رایگان بودن خدمات و سرویس ها هست که نیاز به هیچ کارت و یا لایسنسی ندارد.

از مراکز گرنداستریم در کسب و کارهای کوچک و متوسط، سفارشی سازی هنگام ایجاد یک راه حل مخابراتی مهم است. یک راه‌حل VoIP داخلی و یک سیستم IT محبوب است زیرا به کسب‌ وکارها اجازه می‌دهد تا راه‌حلی مقیاس‌پذیر را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنند و همچنین یکی از قابلیت‌های عمده‌ای که یک سیستم VoIP ارائه می‌دهد، ویژگی‌های مرکز تماس است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا مرکز تماس محلی خود را برای ارائه خدمات بهتر به پایگاه مشتریان خود پیاده‌سازی کنند. سری UCM سانترال‌های IP Grandstream Networks دارای ویژگی‌های مرکز تماس داخلی هستند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا مراکز تماس خود را کارآمد و مؤثر اداره کنند. در این وبلاگ، شما را با ویژگی‌های اصلی مرکز تماس در سری UCM و نحوه بهترین استفاده از آنها آشنا می‌کنیم.

IP-PBX های گرنداستریم این قابلیت را دارند که در تمامی سطوح و به عنوان یک تجهیزات واحد در زنجیره ای از تجهیزات شبکه و به صورت سازمانی قرار گیرند. این مرکز تماس در ساختار شبکه با پروتکل های خود با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و در صورت از کار افتادن تجهیزات HA100 Grandstream به هر دلیلی از جمله خرابی سخت افزار یا خرابی شبکه UCM جایگزین آن می شود و بدون سرویس دیگری جایگزین می شود که مشکل همچنان برای مدل UCM6510 پابرجاست. مرکز تماس گرنداستریم نرم افزار مدیریت و پیکربندی سیستم ویپ خود را دارد که از امکانات و تجهیزات مناسب برای پیاده سازی ساختار ارتباطات داخلی و خارجی استفاده میکند که در ادامه با این امکانات آشنا خواهید شد.

ظرفیت خطوط شهری و داخلی های آنالوگ و VOIP را می توانید بالا بیابید و برای برنامه های افزودنی SIP این دستگاه ها، می توانید از تلفن های سخت افزاری VoIP یا نرم افزار SIP در رایانه استفاده کنید یا با نرم افزار اختصاصی Grandstream از گوشی هوشمند خود به عنوان داخلی استفاده کنید. امنیت در UCM Grandstream یک طرفه نبوده و به فایروال نرم افزار Fail2ban محدود نمی شود. اگرچه این فایروال با جستجوی گزارش‌ها برای یافتن اقدامات مخرب مانند ورود غیرمجاز یا تعداد خطاهای وارد کردن رمز عبور نادرست و غیره در این زمینه کمک زیادی می‌کند، اما مواردی مانند استفاده از پروتکل‌های TLS و SRTP که ارتباط بین تجهیزات اصلی را رمزگذاری می‌کنند و UCM و به تبع آن اطلاعات را در صورت استراق سمع به دست نمی آورد.

ویژگی های مرکز گرنداستریم

مرکز گرنداستریم دارای ویژگی های بسیاربه همراه کاربری های فراوان میباشد مانند: افزایش امنیت در ارتباط‌های اینترنتی، امکان استفاده از کنفرانس ویدیویی با ظرفیت بسیار بالا بدون نیاز به هزینه، امکان استفاده از نرم‌افزار wave بر روی انواع تلفن‌های همراه و کامپیوتر‌های شخصی و قابلیت پشتیبانی از دو، سه، چهار و هشت اتاق کنفرانس به صورت همزمان را دارد که مسائل بسیار مهمی در حیطه کاری میباشد و به سهولت کاری کاربران بسیار کمک میکند و باعث بالا رفتن و سهولت کاری آنها میشود.

Grandstream می تواند یک سیستم VoIP مجهز به تمام ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد یک مرکز تماس قوی ارائه دهد که به هر سازمانی اجازه می دهد مرکز تماس خود را پیاده سازی کند. صدها ارائه‌دهنده سخت‌افزار/نرم‌افزار مختلف در سراسر جهان وجود دارد که عملکردهای مرکز تماس را در راه‌حل‌های خود ادغام می‌کنند، و هر سیستم مرکز تماس دارای مزایا و معایب خود است. هنگام انتخاب سیستم مرکز تماس مناسب برای کسب و کار، مرکز تماس یا مرکز تماس، مهم است که تصمیم بگیرید که می خواهید سیستم تلفن شما دارای چه ویژگی هایی باشد.

پس صف فراخوانی چیست و چه کاربردی دارد؟ خوب، برای شروع، Call Queue تماس‌گیرندگان شما را در یک «صف» یا خط سفارشی قرار می‌دهد تا زمانی که نماینده بعدی بتواند به آنها کمک کند. چرا از آن استفاده می کنید؟ یک مثال در یک محیط ورودی شلوغ است که ممکن است بدنه کافی برای پوشاندن گوشی ها را نداشته باشید. در این راستا، صف تماس می‌تواند به ارائه خدمات بهتر به مشتریان تماس‌گیر کمک کند و به آن‌ها توجه داشته باشند که نماینده بعدی درست با آنها خواهد بود. علاوه بر صف تماس گیرندگان، UCM Call Queue مجموعه ای از گزینه های دیگر را برای سفارشی سازی ارائه می دهد. درخواست‌های سفارشی، اختصاص عوامل استاتیک یا دینامیک، استراتژی زنگ، پاسخ به تماس صف مجازی و موارد دیگر.

همه گیری COVID-19 نیروی محرکه ای در هدایت سازمان ها در سراسر جهان برای یافتن راه های جدید برای حفظ ارتباط و همکاری با یکدیگر بوده است. Grandstream راه حل های زیادی ارائه می دهد که از کار و همکاری دور و ترکیبی پشتیبانی می کند. ما طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌های راه دور و جابه‌جایی را ارائه می‌دهیم که می‌تواند برای حمایت از هر سازمانی، از جمله کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط، شرکت‌ها، مدارس، بیمارستان‌ها، دولت‌ها و غیره، مقیاس‌پذیر باشد. شما عزیزان میتوانید برای تهیه انواع مرکز گرنداستریم و تلفن تحت شبکه گرنداستریم به فروشگاه انلاین ایمن ارتباط مراجعه فرمایید.

نمایش دادن همه 12 نتیجه

مرکز تلفن گرنداستریم مدل UCM6300A

11,000,000تومان

مرکز گرنداستریم مدل UCM6302

16,320,000تومان

سانترال ویپ گرنداستریم مدل UCM6302A

مرکز گرنداستریم مدل UCM6304

41,980,000تومان

مرکز گرنداستریم مدل UCM6301

12,100,000تومان

مرکز تلفن سانترال گرنداستریم مدل UCM6304A

22,490,000تومان

مرکز تلفن ویپ گرنداستریم مدل UCM6308A

35,680,000تومان

مرکز گرنداستریم مدل UCM6308

52,620,000تومان

مرکز گرنداستریم مدل UCM6510

مرکز گرنداستریم مدل UCM6202

مرکز گرنداستریم مدل UCM6208

مرکز گرنداستریم مدل UCM6204