در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 45

هدست گرنداستریم، هدست در واقع نوعی هدفون است که دارای میکروفون است. این سخت افزار صوتی در اطراف سر قرار می گیرد و برای تبادل صدا بین شنونده و بلندگو استفاده می شود. بنابراین برخلاف هدفون، هدست ها قابلیت صحبت و ضبط صدا را نیز دارند. در سیستم‌های تلفن ویپ، هدست‌های ویپ، هدست‌هایی هستند که می‌توانند بلندگو داشته باشند و علاوه بر آن دستگاهی به عنوان میکروفون دارند که صدای گوینده را به شنونده منتقل می‌کند.

مشخصات هدست گرنداستریم و انواع آن

هدست گرنداستریم، میکروفون قرار داده شده در هدست نیز از نظر سهولت استفاده توسعه یافته است. به گونه ای که میکروفون آن به صورت چرخشی حرکت می کند و هرکسی می تواند بر اساس نیاز خود موقعیت و فاصله آن را با صورت و دهان خود تنظیم کند. از سوی دیگر انواع هدست هایی وجود دارند که مستقیماً به کامپیوتر یا گوشی متصل می شوند، زیرا هدست ها مناسب ترین دستگاه برای استفاده در مراکز تماس و همچنین سیستم های تلفن و پاسخگویی مبتنی بر VoIP هستند.

در واقع کاربر با داشتن یک هدست با دستگاه ارتباطی (تلفن-کامپیوتر) یکپارچه می شود و به تدریج پس از استفاده از آن، تاثیر بهبود وضعیت کار و همچنین صرفه جویی در زمان را احساس می کند. یکی از پیش نیازهای انتخاب هدست مناسب، دانستن انواع مختلف هدست و نحوه عملکرد آنهاست. هدست های ویپ را می توان به روش های مختلف و بر اساس پارامترهای مختلف دسته بندی کرد. انواع هدست بر اساس تک گوش یا دو گوش بودن هستند.

هدست تک گوش: هدست تک گوش یا مونو خروجی صدا را فقط به یک گوش می رساند و بنابراین هدست را در یک طرف و فقط در یک گوش دارد. هدست های دو گوش: هدست های دو گوش یا استریو برای هر دو گوش استفاده می شود و خروجی صدا را به هر دو گوش شنونده می رساند. به طور کلی، هدست های ویپ تک گوش به دلیل قابلیت حرکت و سازگاری با دستگاه های تلفن همراه، بسیار رایج تر از نسخه های دوگوشی هستند. اما داشتن هدفون دوگوشی کاهش نویز و کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهد زیرا می تواند هر دو گوش شما را بپوشاند و ایزوله کند.

هدست ها سبک های مختلفی دارند. سبک بالای سر رایج ترین و راحت ترین است، اما برخی از مشتریان استایل پشت گردن یا بالای گوش را ترجیح می دهند. علاوه بر این سبک های استاندارد، هدست هایی نیز وجود دارند که به جای بالای کانال گوش، داخل کانال گوش قرار می گیرند. هدست ویپ به دو صورت بی سیم و سیمی قابل اتصال است. اتصالات بی سیم از طریق بلوتوث انجام می شود. هدست های بلوتوث برای افرادی که می خواهند از هدست خود با چندین دستگاه استفاده کنند راحت تر است و گزینه خوبی برای مراکز تماسی است که نیاز به اتصال از مکان های مختلف و در حال حرکت دارند.

هدست‌های ویپ سیمی از طریق کابل با چندین خروجی USB، Rj9، 3.5 میلی‌متری متصل می‌شوند. این نوع اتصالات اتصال پایدارتری را فراهم می کنند. به طور کلی، برای اینکه بدانید کدام مدل هدست را انتخاب کنید، باید بدانید که مرکز تماس شما پر سر و صدا است یا بی صدا. آیا کارمندان در فضای باز یا در محیط اداری کار خواهند کرد؟ تعداد تماس های روزانه شما چقدر است؟ این اطلاعات می تواند به تعیین نوع هدست برای نیازهای شما کمک کند و اطمینان حاصل کند که هدستی با ویژگی های مناسب برای آن محیط ها دریافت می کنید.

هدست گرنداستریم و کلام پایانی

هدست گرنداستریم، کاربران با استفاده از هدست شبکه می توانند به راحتی و بدون گرفتن گوشی و اذیت شدن دست و گردن به تماس های خود پاسخ دهند و در تمام ساعات روز بدون خستگی فعالیت های خود را انجام دهند. بسیاری از هدست‌ها با تلفن تحت شبکه سازگار هستند، اما یافتن تقویت‌کننده یا کابل اتصال مستقیم، کلید کارکرد صحیح هدست ویپ با PBX شماست.

استفاده از هدست ویپ به جای تلفن رومیزی برای مراکز تماس و یا به طور کلی کاربرانی که روزانه درگیر پاسخگویی به تماس های زیادی هستند، امکانات زیادی دارد. سری هدست های متصل GUV با هر دستگاهی که اتصال USB را ارائه می دهد، از جمله لپ تاپ ها و تلفن های IP سازگار است. آنها از تمام سیستم عامل ها، برنامه ها و تلفن های هوشمند شخص ثالث و همچنین جلسات پشتیبانی می کنند.

با ارائه صدای شفاف HD، سری GUV برای کارگران از راه دور، مراکز تماس، تیم‌های فروش و موارد دیگر برای سهولت استفاده و سازگاری گسترده ایده‌آل است. مشتریان گرامی با مقایسه و بررسی این قابلیت ها بهترین انتخاب را برای مجموعه خود داشته باشید. همچنین شما عزیزان می توانید جهت مشاهده و خرید انواع تجهیزات شبکه و هدست گرنداستریم به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.