خانه » آیفون تصویری گرنداستریم

در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 45

آیفون تصویری گرنداستریم، آیفون تحت شبکه نسل جدیدی از آیفون های تصویری است که قابلیت اتصال به اینترنت و برقراری تماس بین مشتری و مالک ساختمان را از طریق این پروتکل دارد. آیفون شبکه تصویری از پروتکل اینترنت (IP) برای ارسال و دریافت داده های صوتی و تصویری استفاده می کند. پروتکل IP شامل مجموعه ای از قوانین برای مسیریابی و آدرس دهی داده ها است که به منظور انتقال صحیح داده ها از طریق شبکه اینترنت استفاده می شود.

آیفون تصویری تحت شبکه و قابلیت های آن

آیفون تصویری گرنداستریم، آیفون های تصویری تحت شبکه یا آیفون های تصویری IP همان نوع آیفون های تصویری هستند که حداکثر امنیت را برای محل نصب آنها فراهم می کنند. با چنین ابزار نظارتی که از پلتفرم های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند، مردم کاملا در آرامش هستند. سیستم تصویری شبکه آیفون قابلیت هدایت تماس های داخلی به گوشی های هوشمند را دارد. هنگامی که یک سیگنال تصویری از هر آیفون ارسال می شود، ابتدا مانیتور داخل دستگاه فراخوانی می شود و در صورت عدم پاسخگویی به این سیگنال، تماس به تلفن های همراه یا سیستم های انتخاب شده منتقل می شود.

از آنجایی که این آیفون ها دارای یک آدرس IP منحصر به فرد هستند، می توان آنها را از راه دور کنترل کرد. از دیگر امکانات این سیستم می توان به: کیفیت تصویر بالا، تغذیه تمامی مانیتورها از پنل، ضبط پیام های ویدئویی و معرفی اپلیکیشن موبایل برای مانیتور و دسترسی به مانیتور و پنل ها اشاره کرد. سیستم اینترکام مبتنی بر IP مشابه یک آیفون تصویری معمولی کار می کند. یعنی با استفاده از دوربین و اینترنت، مالک ساختمان را قادر می سازد تا قبل از بازکردن در، با بازدیدکنندگان مکالمه تصویری داشته باشد. این آیفون ها یکی از انواع تجهیزات شبکه محسوب می شوند.

برخلاف انواع آنالوگ، آیفون شبکه داده ها را با استفاده از سیگنال های دیجیتال بین واحدهای ساختمانی منتقل می کند. ساکنان و کارکنان نیز می توانند تصویر مشتریان را با استفاده از دوربین ببینند. انتقال داده ها بر اساس اینترنت، مالک ساختمان را قادر می سازد تا از هر کجای دنیا به امکانات سیستم اینترکام خانگی دسترسی داشته باشد. در حالی که عملکرد آیفون تصویری آنالوگ تنها محدود به مرزهای ساختمان است، آیفون تحت شبکه هیچ محدودیتی برای ارسال صدا و تصویر به مشتریان ندارد و صاحب ساختمان می تواند در هر کجای دنیا باشد.

آیفون تحت شبکه از بستر اینترنت برای ارسال اطلاعات بین دو قسمت اصلی این سیستم یعنی پنل خارجی تصویر آیفون و پنل داخلی، گوشی هوشمند، پنل لمسی هوشمند و … استفاده می کند. پنل خارجی معمولاً در درب ورودی نصب می شود و از اجزایی مانند اسکن ویژگی بیومتریک، اسکن کارت، دوربین، بلندگو و میکروفون تشکیل شده است. پایانه ها که شامل یک پنل لمسی، تبلت یا گوشی هوشمند هستند، دستگاه هایی هستند که برای برقراری ارتباط با یک پنل خارجی استفاده می شوند.

صفحه نمایش، اسپیکر و میکروفون از مهم ترین اجزای پنل داخلی آیفون هستند. قفل بازکن نیز بخشی است که با دریافت فرمان از آیفون تصویری درب ورودی را به روی مشتریان باز می کند. بدون این قسمت امکان بازکردن درب ورودی از طریق پنل داخلی یا موبایل وجود ندارد. آیفون تحت شبکه علاوه بر امکان ارتباط صوتی و تصویری با مشتریان، امکان ارتباط با سایر واحدهای یک ساختمان یا نگهبان را نیز در اختیار ما قرار می دهد. بنابراین می توانیم بدون پرداخت هزینه با همسایگان یا امنیت چت کنیم.

ویژگی های آیفون تصویری

آیفون تصویری گرنداستریم، آیفون تصویری تحت شبکه محدودیتی در برقراری تماس ندارد. بنابراین ضمن اینکه ساکنین واحدهای ساختمانی می توانند با یکدیگر صحبت کنند، امکان برقراری تماس اضطراری با سایر واحدها و یا پاسخگویی به مشتریان نیز وجود دارد. سارقان معمولا قبل از هر اقدامی سعی می کنند از خالی بودن خانه مطمئن شوند. توانایی پاسخگویی به مشتریان از راه دور به ما این امکان را می دهد که حتی زمانی که از خانه دور هستیم به مشتریان پاسخ دهیم تا کسی متوجه غیبت ما نشود.

علاوه بر این، برخی از انواع آیفون های تصویری هوشمند می توانند حرکات مشکوک را به صاحب ساختمان گزارش دهند و تصاویر بازدیدکنندگان را ذخیره کنند. در واقع هیچ محدودیت فاصله ای برای نصب آیفون های تصویری از طریق شبکه وجود ندارد. با کمک یک آیفون تصویری تحت شبکه، می توانید به مراجعه کنندگان پاسخ دهید و حتی از هر کجای دنیا که به اینترنت دسترسی دارید، در را برای آنها باز کنید. سیم کشی آیفون تصویری آنالوگ در مجتمع های مسکونی بزرگ پیچیده و گران است.

آیفون شبکه تنها از یک کابل CAT 5E و CAT 6 برای اتصال پنل خارجی به پنل داخلی چندین واحد در یک مجتمع مسکونی استفاده می کند. بنابراین هزینه سیم کشی که تاثیر بسزایی در هزینه نهایی نصب و راه اندازی آیفون تصویری دارد به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. برخلاف آیفون تصویری آنالوگ، عملکرد آیفون تحت شبکه به تجهیزاتی مانند تقسیم کننده داده یا تقویت کننده ها متکی نیست و در مقایسه با انواع آنالوگ هزینه نگهداری کمتری دارد.

سخن پایانی

آیفون تصویری گرند استریم، سیستم آیفون تصویری تحت شبکه نه تنها به مراجعه کنندگان اجازه می دهد تا صحبت کنند و درب ورودی را باز کنند، بلکه قابلیت ها و امکاناتی را در اختیار ما قرار می دهد که در گذشته حتی قابل تصور نبود. با استفاده از آیفون شبکه، هیچ یک از مشتریان بدون داشتن فرصتی برای صحبت با صاحب ساختمان، خانه را ترک نمی کنند.

قابلیت پاسخگویی به مشتریان از راه دور، ثبت تصاویر افراد و گزارش فعالیت مشکوک، قابلیت یکپارچه با سایر تجهیزات خانه هوشمند، امکان اتصال به گوشی هوشمند، امکان اتصال و مشاهده دوربین های نظارتی شبکه، سیم کشی آسان حتی برای ساختمان های بزرگ و پیچیده ، باز کردن درب از راه دور برای پستچی یا سایر اعضای خانواده از جمله امکاناتی است که خرید آیفون تصویری تحت شبکه را توجیه می کند.

آیفون تصویری گرنداستریم یکی دیگر از محصولات گرند استریم است که در نمایندگی رسمی گرند استریم به فروش می رسد. از دیگر محصولات گرنداستریم میتوان به گوشی تلفن گرنداستریم، مرکز تلفن گرنداستریم، گیتوی گرنداستریم و… اشاره کرد. همراهان عزیز شما می توانید برای مشاهده و خرید انواع تلفن ویپ و آیفون تصویری گرنداستریم به آدرس اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

1. آیفون تصویری گرنداستریم چه ویژگی هایی دارد؟

امکان پاسخگویی به مشتریان از راه دور، ثبت تصاویر افراد و گزارش فعالیت مشکوک، قابلیت ادغام با سایر تجهیزات خانه هوشمند، امکان اتصال به گوشی هوشمند، مشاهده دوربین های نظارتی شبکه، سیم کشی آسان حتی برای ساختمان های بزرگ و پیچیده، باز کردن درب از راه دور از ویژگی های آیفون تصویری گرنداستریم می باشد.

2. برای اتصال آیفون تحت شبکه از چه نوع کابلی استفاده می شود؟

آیفون شبکه تنها از یک کابل CAT5E و CAT6 برای اتصال پنل بیرونی به پنل داخلی چندین واحد در یک مجتمع مسکونی استفاده می کند.

3. چگونه می توان آیفون تصویری آی پی را از راه دور کنترل کرد؟

از آنجایی که این آیفون ها دارای یک آدرس IP منحصر به فرد هستند، می توان آنها را از راه دور کنترل کرد.

4. آیا عملکرد آیفون تحت شبکه محدود به فضای ساختمان است؟

عملکرد آیفون تصویری آنالوگ فقط محدود به محدوده ساختمان است، آیفون تحت شبکه هیچ محدودیتی برای ارسال صدا و تصویر به مشتریان ندارد و صاحب ساختمان می تواند در هر نقطه از دنیا باشد.