سوکت شبکه

سوکت شبکه اندازه کوچکی دارد اما یکی از مهم ترین اجزای شبکه محسوب می شود و استفاده از آن در زیرساخت شبکه ضروری است. سوکت نقش مهمی در ارتباطات درون شبکه ایفا می کند. وظیفه یک سوکت به طور کلی برقراری ارتباط بین سخت افزارهای مختلف است. سوکت شبکه که با استاندارد RJ45 ساخته شده است، تجهیزات پسیو و دستگاه ها و سخت افزارهای فعال مهم مانند سرورها، پچ پنل ها، روتر و اکسس پوینت ها و غیره را به هم متصل می کند. این محصول محل پایان کابل شبکه است. این قطعه بیشتر به صورت UTP بدون محافظ ساخته می شود، اما نمونه های محافظ دار نیز برای کاهش اثر نویز موجود است.

سوکت ترکیبی از پورت و آدرس IP است. به طور خاص، یک سوکت نقطه پایانی یک ارتباط دو طرفه بین دو برنامه در حال اجرا در یک شبکه است. سوکت به شماره پورت متصل است تا لایه TCP شبکه بتواند برنامه مورد نظر را برای ارسال اطلاعات شناسایی کند. از طریق کانال ارتباطی ایجاد شده توسط سوکت، داده ها در سراسر شبکه ارسال و دریافت می شوند. انواع مختلفی از سوکت های شبکه وجود دارد که دو مورد از آنها بر اساس پروتکل های مورد استفاده دسته بندی می شوند. به سوکت های استریم، سوکت های اتصال گرا می گویند. سوکت های دیتاگرام را سوکت های بدون اتصال می گویند.

شما در این دسته بندی می توانید انواع این محصولات را مشاهده نمایید همچنین برای خرید سایر محصولات و تجهیزات شبکه به دیگر دسته بندی ها مراجعه نمایید.

نمایش دادن همه 17 نتیجه

سوکت شبکه کی دی تی NS-3U 8P 7SFTP

سوکت شبکه کی دی تی NS-3U 8P 6SFTP

سوکت شبکه کی دی تی NS-3U 8P 6UTP

سوئیچ 24 پورت POE ایزیگیگز EG-SW-2381-32CFP

سوکت شبکه کی دی تی NS-3U 8P 6SFTPS

سوکت شبکه کی دی تی NS-3U 8P 7SFTPS

اسپلیتر کی نت VDSL & ADSL مدل K-NSPDSL00

سوکت شبکه cat6Stp کی نت مدل K-NC6S0100

سوکت شبکه cat6utp کی نت مدل K-NC6U0100

سوکت شبکه سریک Cat6 UTP

سوکت شبکه سریک Cat6 UTP End open

آچار شبکه و تلفن Knet Plus Crimping Tool 4*6*8

آچار شبکه و تلفن Network Tools 4.6.8 + Stripping

آچارشبکه و تلفن Knet Crimping Tool 6.8

سیم لخت کن کی نت Stripping Tools

سیم لخت کن وی نت سایز کوچک

آچار پانج V-net Punch Down Tools