خانه » پیچ و مهره رک

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 45

پیچ و مهره رک، پیچ و مهره رک برای نصب کیس های رک، سوئیچ شبکه، روترها، پچ پنل ها و سایر تجهیزات شبکه در رک استفاده می شود. پیچ و مهره های استرچ از فولاد صنعتی ساخته شده است که در برابر سرما و گرمای شدید مقاوم است. از این پیچ در انواع رک های استاندارد شبکه، سرور، مرکز داده و دیواری استفاده می شود.

انواع پیچ و مهره رک

پیچ و مهره رک، پیچ و مهره های رک شبکه در دو نوع آچار خور و چهار سو برای نصب لوازم جانبی رک روی آداپتورها طراحی شده اند تا بتوانید تجهیزات را به راحتی روی آداپتور نصب کنید. برخی از انواع این محصولات برای استحکام و پوشش کامل پیچ و مهره آبکاری می شوند تا به مرور زمان پوسیده و محو نشوند. معمولاً در هر رک از تعدادی سینی برای جداسازی بخش های مختلف و قرار دادن تجهیزاتی مانند سوئیچ یا نمایشگر سرور بر روی آنها استفاده می شود.

واشر ABS برای برقراری ارتباط کامل بین قفسه و اتصالات قفسه استفاده می شود. واشرهای ABS باعث اتصال بهتر تجهیزات شبکه به رک و پوشش دادن فضای خالی بین تجهیزات و بدنه قفسه و همچنین نصب حالت کشسان مهره ها می شود. مهره های این محصول دارای گیره و قفسه های ثابت می باشد تا بدون نگه داشتن مهره، قطعات به راحتی نصب شوند. پیچ‌های رک ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای نصب کیس رکمونت و سایر تجهیزات شبکه در رک فراهم می‌کنند.

پیچ و مهره رک از فولاد صنعتی ساخته شده است که در برابر سرما و گرمای شدید مقاوم بوده و از امنیت و تحمل وزن بالایی برخوردار است. این محصول حاوی 50 عدد پیچ ​​و مهره در بسته بندی ارائه شده که پیچ به طول 18 میلیمتر و 50 عدد مهره مخصوص عرضه می شود. در کنار پیچ و مهره رک واشرهایی نیز در نظر گرفته شده است که پس از نصب تجهیزات، ثبات و زیبایی خاصی به قفسه می بخشد.

کلام پایانی

پیچ و مهره رک، برای بهبود عملکرد رک از یک سری تجهیزات به نام لوازم جانبی رک شبکه استفاده می کنند. هر کدام از آنها وظیفه خاصی را انجام می دهند. پیچ های رک برای ایمن سازی تجهیزاتی مانند سوئیچ ها، روترها و غیره استفاده می شود. برای نصب در داخل قفسه معمولا برای افزایش عمر مفید پیچ ​​و مهره و جلوگیری از پوسیدگی آنها در طول زمان، آبکاری می شوند.

معمولاً هر قفسه با مجموعه ای از پیچ و مهره به عنوان لوازم جانبی ارائه می شود، اما می توانید آنها را جداگانه نیز خریداری کنید. در واقع به دستگاه هایی که می توان در داخل رک نصب کرد رکمونت می گویند. شما عزیزان می توانید برای مشاهده و خرید انواع تلفن ویپ و متعلقات رک به آدرس اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

برندهای معروف تولید کننده پیچ و مهره کدامند؟

از برندهای معتبر تولیدکننده پیچ و مهره می‌توانیم برندهای HPI و پایا سیستم را نام ببریم.

واشر ABS چیست؟

برای برقراری ارتباط کامل بین قفسه و لوازم جانبی قفسه از واشرهای ABS استفاده می شود. واشرهای ABS باعث می شود که تجهیزات شبکه بهتر به رک متصل شوند و میزان فضای خالی بین تجهیزات و بدنه رک را پوشش دهند.

آیا پیچ و مهره هم انواع خاصی دارد؟

بله، پیچ و مهره رک در دو نوع آچارخور و چهارسو برای نصب متعلقات رک بر روی آداپتور ها طراحی شده اند تا شما قادر باشید به راحتی تجهیزات را بر روی آداپتور نصب نمایید.