خانه » پیجر گرنداستریم

در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 45

پیجر گرنداستریم، سیستم ارسال پیام صوتی یا سیستم پیجینگ روشی رایج برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی جمعی و یک به یک است که در مکان های عمومی استفاده می شود. در مراکز تلفن تحت شبکه، مرکز تلفن VoIP و سیستم تماس از طریق پروتکل SIP روی بستر شبکه قابل اتصال و ارتباط هستند. به این ترتیب سخت افزار پیجینگ گوشی هایی هستند که قابلیت پیجینگ دارند و تمامی اپراتورها یا مدیران مجاز می توانند پیام های صوتی خود را از داخل یا خارج از مجتمع بدون میکروفون و با تلفن همراه خود ارسال کنند.

کاربرد پیجر تحت شبکه

پیجر گرنداستریم، پیجر های تحت شبکه و ویپ، یکی از ابزار های بسیار کاربردی در مجموعه هایی هستند که میخواهند از یک سیستم یک پارچه با کارایی بالا بهره ببرند. همچنین با داشتن امکان اتصال به شبکه از طریق WIFI، نصب و استفاده از این سیستم بسیار کار آمد تر و راحت تر می شود. پیجر در مرکز تماس ویپ برای برقراری تماس همزمان با شخص یا گروهی از افراد است که بسته به اجرا و نوع کسب و کار ممکن است نیاز به تایید مقصد داشته باشند یا نداشته باشند.

در مواردی که نیازی به تایید مقصد نباشد، پس از تماس تلفن مقصد، بلندگو باز می شود و صدای تماس گیرنده پخش می شود و در نهایت با قطع تماس گیرنده، تماس قطع می شود. مدیران و اپراتورها این امکان را دارند که از تلفن IP یا تلفن همراه خود برای ارسال پیام به افراد یا گروه ها استفاده کنند. اطلاعیه های صفحه را می توان از طریق تلفن های IP یا از طریق بلندگوهای عمومی شنید. پیجر شبکه تقریباً در همه جا پخش می شود. یک سیستم متحرک صوتی معمولی محدود به جایی است که می توانید عملاً از سیم کشی بلندگو استفاده کنید.

پیجر گرنداستریم تحت شبکه می تواند بلندگوها را به هر جایی که می تواند سیگنال وای فای دریافت کند بفرستد. همه این موارد باعث می شود این ابزار در موقعیت های متنوع تری مفید باشد و ویژگی های بیشتری را با هزینه مناسب به مشتریان ارائه دهد. هر سازمانی اعم از مدارس، ادارات، بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها، انبارها یا مراکزی که نیاز به ارسال سریع و کارآمد پیام یا هشدار به گروهی از افراد یا یک فرد واحد و یا یک برنامه زمان‌ بندی مشخص دارند، می‌توانند از ویژگی‌های سیستم پیجر شبکه استفاده کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

بسته به نیازهای تجاری شما، سیستم های پیجینگ می توانند پیکربندی های مختلفی داشته باشند. آنها برای شرکت هایی با تعداد زیادی کارمند یا نیروی کار پراکنده مفید هستند. رایج ترین استفاده از سیستم های پیجینگ برای اطلاعیه های عمومی مانند افتتاح یا بسته شدن یک کسب و کار است. فروشگاه های مواد غذایی و مراکز خرید اغلب از آن برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تبلیغات جاری استفاده می کنند. همچنین مدارس و دانشگاه ها از آن برای انتقال اطلاعات به دانش آموزان و معلمان استفاده می کنند.

در دولت، خدمات اورژانسی مانند پلیس، بیمارستان ها و ادارات آتش نشانی از سیستم های پیجینگ برای اطلاع رسانی به همه پرسنل از یک حادثه استفاده می کنند. این دستگاه ها همچنین به طور گسترده توسط شبکه های ریلی در مناطق شهری برای پخش دستورالعمل ها و توصیه های ایمنی استفاده می شود. سیستم پیجینگ نیز در اعلام خطرات احتمالی موثر است. به عنوان مثال می توان از پیجرها برای اطلاع رسانی به کارکنان در مورد آتش سوزی، تخلیه یک منطقه و … استفاده کرد تا بتوانند به درستی واکنش نشان دهند.

مرور اجزای پیجر گرنداستریم

پیجر گرنداستریم، بلندگوها: برد الکترونیکی اسپیکر امکان ارسال و دریافت صدا را از طریق شبکه فراهم می کند. این گزینه در سیستم VoIP نیز وجود دارد. انواع بلندگوها عبارتند از: سقفی: بلندگوهای سقفی در ارتفاع های مختلف استفاده می شوند. برای ارتفاع بالای 4 متر باید از بلندگوی 30 واتی استفاده کرد. بلندگوهای 5 و 10 واتی برای ارتفاع 3 متر به پایین قابل استفاده هستند. از بلندگوهای پرقدرت در ارتفاع کم استفاده نکنید زیرا صدای آزاردهنده ای خواهد داشت. بنابراین مقدار نیرو نسبت به ارتفاع باید در نظر گرفته شود.

ستونی: اسپیکرهای ستونی پیجینگ شبکه در مدل های خارجی و داخلی ساخته می شوند و در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. از این اسپیکرها در کافی شاپ ها و سالن های فرودگاه استفاده می شود. در مکان های شلوغ می توانید از اسپیکرهای زیادی با قدرت کم استفاده کنید. این بلندگوها مساحتی بین 50 تا 150 متر مربع را پوشش می دهند. شیپوری: قابل استفاده در فضاهای بیرونی.

تقویت کننده های شبکه: این تقویت کننده ها برای اتصال بلندگوهای ولتاژی استفاده می شوند. تقویت کننده در سیستم پیجینگ شبکه برای محیط های بدون کابل کشی استفاده می شود. آمپلی‌فایرها ارزان‌تر از بلندگوها هستند، اما محدودیت‌هایی در کابل و منطقه‌بندی دارند. مبدل تقویت کننده آنالوگ به SIP: این مبدل یکی از اجزای اصلی سیستم مرور شبکه نیست، اما از آنجایی که به اتصال برخی از شبکه ها و تبدیل آنها به شبکه کمک می کند، در این قسمت به معرفی آن پرداخته ایم. این قطعه به عنوان مبدل تقویت کننده آنالوگ به شبکه استفاده می شود. اگر از این مبدل استفاده کنید، تقویت کننده فقط یک منطقه خواهد داشت.

جعبه فراخوان: برای منطقه بندی سیستم استفاده می شود. هر منطقه پیام های مختلفی را دریافت و پخش می کند. صفحه بندی می تواند از یک تا چند ناحیه پشتیبانی کند. استفاده از این سیستم در بستر شبکه بسیار ساده تر است. همچنین نصب و راه اندازی آن در مقایسه با سایر سیستم ها بسیار راحتتر است. بنابراین این روش می تواند با کاهش قابل توجه هزینه برای مشتریان همراه باشد. زیرا یک جفت سیم برای انتقال صدا از طریق بلندگو کافی است. به جای استفاده از سرور، به یک کنترل پنل سیستم پیجر با هزینه کمتر نیاز است.

پیجر گرنداستریم، نتیجه گیری

پیجر گرنداستریم، اسپیکرهای تحت شبکه و ویپ یکی از کاربردی ترین ابزار در مجموعه هایی هستند که می خواهند از سیستم تک پارچه ای با کارایی بالا بهره ببرند. سیستم پیجر تحت شبکه دارای ویژگی های خاصی است که استفاده از آن را در محیط های مختلف افزایش می دهد. این ویژگی ها باعث افزایش کارایی سیستم و بهتر شدن آن نسبت به مدل آنالوگ می شود.

انعطاف پذیری بالا و بدون محدودیت منطقه ای. با عملکرد قابل برنامه ریزی امکان برنامه ریزی زمان پخش صدا در این دستگاه وجود دارد. با قابلیت کنترل از راه دور. هشدارهای لازم مانند اخطار آتش سوزی را می دهد. پشتیبان گیری و بازیابی خودکار. با عملکرد صحیح، دقیق و بدون تاخیر. نیاز به سیم کشی زیادی ندارد و از این نظر نسبت به مدل های دیگر مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.

محصولات گرند استریم به دلیل طراحی مناسب، کیفیت بالا و به صرفه بودن از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. پیجرهای ویپ گرند استریم یکی از باکیفیت ترین پیجرهای شبکه در جهان است که از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. شما عزیزان می توانید برای مشاهده و خرید پیجر گرنداستریم  و تلفن تحت شبکه به نشانی اینترنتی این شرکت مراجعه نمایید.

سوالات متداول

نصب پیجر ویپ به چند بخش تقسیم می شود؟

نصب اسپیکر های تحت شبکه به دو بخش تقسیم می شود. 1. نصب فیزیکی، 2. تنظیمات و پیکربندی.

امکانات و ویژگی های پیجر ویپ چیست؟ 

طراحی بر اساس مدار مرکزی، حذف و کاهش نویز با AEC، فیلتر بالا گذر صدا، بدون نویز و اکو، پشتیبانی از برق شبکه (PoE) در توان های 5 تا 30 وات، پشتیبانی از پروتکل اتصال به VMS، پشتیبانی از تماس بدون نیاز به سرور، امان انتخاب زنگ پیش تماس، پشتیبانی از دو حساب کاربری VoIP، دارای منوی زمانبندی پخش پیغام و تماس، دکمه Reset To Factory، کنترل میزان صدای نرم افزاری، فایروال داخلی، امکان اتصال کلید.

آیا بدنه ی پیجر در نوع بلندگو تاثیر دارد؟

بدنه اسپیکر های پیجینگ تعیین کننده ی نوع بلندگوی تحت شبکه است. ساختار انتشار و پرتاب صدا ارتباط مستقیمی با بدنه دارد مثلا در بلندگو های شیپوری شکل بدنه در میزان پرتاب صدا تاثیر بسزایی دارد ولی در اسپیکر پیجینگ سقفی و ستونی نقش بدنه بیشتر به عنوان نگهدارنده قسمت های دیگر است.