در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 45

کنسول یالینک، کنسول یا ماژول های توسعه کلیدهایی برای نظارت بر داخلی ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این ماژول گزینه بسیار مناسبی برای شرکت هایی است که به دنبال راحتی و کیفیت هستند. زیرا کنسول می تواند تماس ها را با انعطافی مثال زدنی مدیریت و کنترل کند. کنسول یالینک یک دستگاه توسعه اضافی است که بهره وری و کارایی را در شرکت ها افزایش می دهد.

مشخصات کنسول یالینک

کنسول یالینک، کنسول های یالینک در دو مدل دارای 20 و 40 کلید قابل برنامه ریزی برای مانیتور کردن داخلی ها تولید شده است. این ماژول جهت افزایش کلید های BLF در تلفن های IP یالینک میباشد. همچنین این کنسول دارای شماره گیر سریع، ارتباط داخلی، انتقال کنفرانس صوتی، ارسال تماس میباشد. عملکرد این کنسول به صورتی است که قابل استفاده در شرایط مختلف محیطی است. این کنسول دمای بین 0 تا 40+ درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند. یعنی در تابستان و زمستان هیچ گونه مشکلی با تغییر دما ندارد. همچنین علاوه بر تحمل دما، تا رطوبت 90 درصد را پشتیبانی می‌کند.

کنسول یا به اصطلاح ماژول توسعه برای افزایش تعداد کلیدهای سخت افزاری تلفن های شبکه طراحی شده است. به عنوان مثال، تلفن تحت شبکه شخصی شما ممکن است دارای 4 کلید BLF باشد و به ده کلید سخت افزاری نیاز دارید تا ببینید که آیا برنامه های افزودنی دیگر آزاد هستند یا مشغول هستند، و همچنین به چهار کلید دیگر برای تعریف 4 ویژگی شماره گیری به سرعت نیاز دارید.

بنابراین شما به 10 کلید دیگر علاوه بر 4 کلید سخت افزاری روی گوشی خود نیاز دارید. در این حالت، ماژول توسعه به شما این امکان را می دهد که با اتصال به تلفن رومیزی، کلیدهای سخت افزاری DSS بیشتری داشته باشید. این کلیدها معمولاً به‌عنوان BLF، شماره‌گیری سریع، ارسال تماس، دریافت تماس، پارک تماس و غیره استفاده می‌شوند. نصب فیزیکی کنسول DSS بر روی گوشی های دیجیتال یا تحت شبکه آسان است و توسط کاربران عادی قابل انجام است.

اما برای برنامه ریزی کلیدهای DSS باید از کارشناسان برنامه نویسی مرکزی کمک گرفت. افزودن یک کنسول DSS به تلفن می تواند منجر به مدیریت بهتر تماس توسط اپراتور تلفن شود. ماژول DSS در مدل های مختلفی در بازار موجود است که هر کدام تعداد کلیدهای متفاوتی دارند. اما لازم به ذکر است که ماژول باید بر اساس مدل گوشی خریداری شود تا با آن سازگار باشد و امکان اتصال آن به گوشی وجود داشته باشد.

کنسول یالینک و نکته پایانی

کنسول یالینک، برند یالینک در سال 2001 تاسیس شد و خیلی زود در سال 2005 به یکی از بهترین برندها در ارائه گوشی های USB تبدیل شد. شعار و رسالت این برند ارزش دادن به ارتباطات شبکه ای و لذت بردن از این ارتباط بوده است و همواره برای رسیدن به این رسالت تلاش کرده است. بعداً در سال 2010، یالینک به برترین برند چین در تولید تلفن SIP تبدیل شد و در سال 2013 فعالیت خود را گسترش داد و مرکز تحقیق و توسعه را در شهر هانگژو تأسیس کرد. این فعالیت به گونه ای ادامه یافت که در سال 2014 برند یالینک یکی از دو برند برتر در تولید گوشی های SIP بود.

ماژول DSS کنسولی است که روی آن کلیدهایی برای تماس های میانبر یا دسترسی سریع وجود دارد. این کلیدها معمولا در تلفن های دیجیتال یا شبکه یافت می شوند، اما اگر به تعداد بیشتری از این کلیدها نیاز دارید، باید یک ماژول DSS تهیه کنید و آن را در کنار گوشی قرار دهید. کنسول DSS می تواند در مدیریت تماس ها، تسریع تماس ها و همچنین مدیریت برنامه های افزودنی موثر باشد.

قطعا نصب فیزیکی این کنسول بر روی گوشی های دیجیتال مشکلی نخواهد داشت و همه می توانند به راحتی آن را نصب کنند. معمولاً کارمندانی که در بخش فروش و پشتیبانی کار می کنند به یک ماژول DSS در کنار تلفن خود نیاز دارند تا بتوانند به راحتی به تمام شماره های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. شما همراهان گرامی می توانید برای خرید و مشاهده انواع تلفن ویپ و کنسول یالینک به درگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.