خانه » کنسول

در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش 45

کنسول، کنسول یا ماژول های توسعه کلیدهایی را برای مانیتور کردن داخلی ها در اختیار کاربران قرار میدهد. این ماژول برای شرکت‌هایی که به دنبال راحتی و کیفیت هستند گزینه بسیار مناسبی است. چرا که کنسول می‌تواند مدیریت و کنترل تماس‌ها را با انعطاف‌پذیری مثال‌زدنی انجام دهد. کنسول یک دستگاه توسعه‌دهنده اضافی است که بهره‌وری و کارآیی را در داخل شرکت‌ها افزایش می‌دهد.

کنسول چیست و چه کاربردی دارد

کنسول، کنسول یا به اصطلاح ماژول توسعه برای افزایش تعداد کلیدهای سخت افزاری گوشی های شبکه طراحی شده اند. به عنوان مثال، تلفن تحت شبکه کامپیوتری شما ممکن است دارای 4 کلید BLF باشد و به ده کلید سخت افزاری نیاز دارید تا ببینید آیا برنامه های افزودنی دیگر آزاد هستند یا مشغول هستند، و همچنین به چهار کلید دیگر برای تعریف ویژگی های شماره گیری 4 سرعته نیاز دارید.

بنابراین شما به 10 کلید دیگر علاوه بر 4 کلید سخت افزاری روی گوشی خود نیاز دارید. در این حالت، ماژول توسعه به شما این امکان را می دهد که با اتصال به تلفن رومیزی خود، کلیدهای سخت افزاری DSS بیشتری داشته باشید. این کلیدها معمولاً به عنوان BLF، Speed ​​Dial، Call Forward، Call Pickup، Call Park و غیره استفاده می شوند. نصب فیزیکی کنسول DSS بر روی تلفن های دیجیتال یا تحت شبکه آسان بوده و توسط کاربران عادی قابل انجام است.

اما برای برنامه ریزی کلیدهای DSS باید از کارشناسان برنامه نویسی مرکزی کمک گرفت. افزودن یک کنسول DSS به تلفن می تواند منجر به مدیریت بهتر تماس توسط اپراتور تلفن شود. ماژول DSS در مدل های مختلفی در بازار موجود است که هر کدام تعداد کلیدهای متفاوتی دارند. اما لازم به ذکر است که ماژول باید بر اساس مدل گوشی خریداری شود تا با آن سازگار باشد و امکان اتصال آن به گوشی وجود داشته باشد.

درباره ی گرنداستریم و نتیجه گیری

کنسول، تاریخچه گرند استریم از سال 2002 آغاز می شود. زمانی که بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند چیزی را بسازند که به عنوان یکی از اولین دستگاه های SIP موجود در بازار شناخته می شود. شرکت گرند استریم از ابتدای تأسیس سعی کرد از فناوری «انتقال صدا در اینترنت» برای تقویت شبکه تلفن این شرکت استفاده کند. گرند استریم یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه تجهیزات شبکه و فناوری اطلاعات است.

نام گرند استریم به معنای کیفیت، نوآوری و اطمینان است. بیش از 15 سال است که ابزارهای ارتباطی با کیفیت مبتنی بر فناوری اطلاعات را برای افزایش و به حداکثر رساندن کیفیت، کارایی و بهره وری کسب و کارها تولید می کند. محصولات متنوع و باکیفیت شرکت گرند استریم به کسب و کارها کمک می کند تا با تمام دنیا ارتباط برقرار کنند و ضمن برقراری ارتباط داخلی موثر، کسب و کار خود را در سطح ملی و حتی بین المللی افزایش دهند. بیش از 15 سال است که محصولات ارتباطی IP یکپارچه را با تمرکز اصلی بر به حداکثر رساندن بهره وری، کارایی و ارتباطات تولید می کند.

ماژول DSS کنسولی است که روی آن کلیدهایی برای تماس های میانبر یا دسترسی سریع وجود دارد. این کلیدها معمولا در تلفن های دیجیتال یا شبکه یافت می شوند، اما اگر به تعداد بیشتری از این کلیدها نیاز دارید، باید یک ماژول DSS تهیه کنید و آن را در کنار گوشی قرار دهید. کنسول DSS می تواند در مدیریت تماس ها، تسریع تماس ها و همچنین مدیریت برنامه های افزودنی موثر باشد.

قطعا نصب فیزیکی این کنسول بر روی گوشی های دیجیتال مشکلی نخواهد داشت و همه می توانند به راحتی آن را نصب کنند. معمولاً کارمندانی که در بخش فروش و پشتیبانی کار می کنند به یک ماژول DSS در کنار گوشی خود نیاز دارند تا بتوانند به راحتی به تمام شماره های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. شما همراهان گرامی می توانید برای خرید و مشاهده انواع تلفن ویپ و کنسول گرنداستریم به درگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

خصوصیات کنسول ها چیست؟

این کنسول ها دارای کلیدهایی هستند که می توانند موارد داخلی را کنترل کنند. کارایی این محصول برای منشی های مجموعه مناسب است. زیرا به این ترتیب آنها می توانند بقیه برنامه های افزودنی را ببینند، با فشار دادن یک کلید با آنها تماس بگیرند، از آزاد بودن و شلوغ بودن خطوط و غیره مطلع شوند.

چگونه می توان در شرکت های بزرگ مشکل ارتباط بین کارمندان را حل کرد؟

کنسول های تحت شبکه نقش بسیار زیادی در شرکت های بزرگ دارند. زیرا با رشد شرکت و افزایش تعداد کارکنان، وسایل ارتباطی بین آنها باید آسان شود. دستگاه های سوئیچ برد، تلفن های سانترال و در نهایت ماژول های توسعه بهترین راه حل برای حل این مشکل هستند. زیرا با استفاده از این دستگاه ها هر کارمند شماره داخلی خود را خواهد داشت.

بهترین کنسول برای شرکت ها کدام برند است؟

ماژول توسعه یا کنسول تلفن گرند استریم برای شرکت‌هایی که به دنبال راحتی و کیفیت هستند گزینه بسیار مناسبی است چرا که ماژول توسعه گرنداستریم می‌تواند مدیریت و کنترل تماس‌ها را با انعطاف‌پذیری مثال‌زدنی انجام دهد و با تنظیم آسان برای افزایش کارایی و راندمان کنترل تماس اپراتورها، مدیران اجرایی یا هر کاربر با حجم بالای تماس در شرکت ها گزینه ای ایده آل است.