خانه » هدست تحت شبکه

نمایش 1–18 از 46 نتیجه

نمایش 45

هدست تحت شبکه

در این دسته بندی از محصولات شما می توانید انواع هدست تحت شبکه را مشاهده نمایید همچنین در این قسمت در نظر گرفتیم که به معرفی هدست ویپ یا هدست تلفن ویپ های مختلف از برندهای برتر دنیا بپردازیم.

شرکت یالینک یکی از تولید کنندگان هدست ویپ است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند شرکت ایمن ارتباط به عنوان نمایندگی یالینک در فروشگاه خود اقدام به فروش جدیدترین محصولات یالینک پرداخته است. شما عزیزان می توانید برای خرید هدست به دسته بندی هدست یالینک مراجعه نمایید.

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه ی هدست تلفن ویپ فعالیت میکند شرکت گرنداستریم است که این شرکت در زمینه ی تجهیزات تحت شبکه و ویپ کامل تر از رقیب خود یعنی شرکت یالینک است و شما می توانید هدست گرنداستریم را از شرکت ایمن ارتباط تهیه نمایید.

شما در این دسته بندی از محصولات هدست تحت شبکه می توانید که کلیه ی هدست های ویپ از هر نوع به عنوان مثال هدست بدون سیم، هدست تلفن ثابت، هدفون برای کامپیوتر و … را مشاهده نمایید.

شما می توانید برای خرید هدست تحت شبکه به فروشگاه اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

تفاوت بین هدست voip و هدست معمولی چیست؟

هدست های VoIP عمدتاً در ویژگی ها و قابلیت های اضافی با هدست های معمولی متفاوت هستند. در حالی که هدست های معمولی و هدست های بازی برای استفاده عمومی و گوش دادن به موسیقی و صداها طراحی شده اند، هدست های VoIP برای استفاده در مکالمات تلفنی VoIP بهینه شده اند. هدست‌های VoIP برای محیط‌های کاری و تماس‌های کاری مناسب‌تر هستند و بهبودهایی در کیفیت صدا و سهولت استفاده برای مکالمات طولانی ارائه می‌دهند.

هدست های ویپ را بر اساس چه پارامترهایی دسته‌بندی می کنند؟

انواع هدست بر اساس تک گوش یا دو گوش بودن، انواع هدست ويپ بر اساس تنوع پورت، انواع هدست تلفن ویپ بر اساس محل استفاده، اتصال بی سیم یا با سیم، انواع هدست تلفن ویپ بر اساس محل استفاده.

آیا می توانم از هدست با تلفن VoIP استفاده کنم؟

بله، هدست هایی وجود دارند که از طریق USB به تلفن VoIP شما متصل می شوند، اما همچنان بی سیم هستند. ممکن است مانند یک تناقض به نظر برسد، “هدست بی سیم USB”، اما اینطور نیست. به عنوان مثال، هدست های DECT سری Yealink WH6X دارای یک ایستگاه پایه هستند که از طریق USB به تلفن VoIP متصل می شوند.

وظیفه حذف کننده نویز چیست و چه مزیتی برای مشتری خواهد داشت؟

حذف کننده نویز تمامی نویزی که در زمان صحبت کردن ایجاد می شود را تشخیص می دهد و از کانال صدا عبور نمی دهد.