نمایش 1–18 از 34 نتیجه

نمایش 45

هدست یالینک YHS34 Lite mono

1,520,000تومان

هدست یالینک YHS34 MONO

1,650,000تومان

هدست یالینک YHS34 Lite Dual

1,760,000تومان

هدست یالینک YHS34 Dual

2,120,000تومان

هدست یالینک YHS36 MONO

2,120,000تومان

هدست یالینک YHS36 Dual

2,570,000تومان

هدست یالینک UH34 Lite MONO

هدست یالینک UH34 MONO

1,990,000تومان

هدست یالینک UH34 Lite Dual

هدست یالینک UH34 Dual

هدست یالینک مدل UH36 Dual

4,300,000تومان

هدست یالینک BH72 UC

7,450,000تومان

هدست یالینک BH72 With charching stand

10,380,000تومان

هدست یالینک WH62 Mono

هدست یالینک WH66 Dual

13,050,000تومان

هدست یالینک مدل UH33-USB

2,530,000تومان

هدست یالینک مدل UH37 MONO

2,990,000تومان

هدست یالینک مدل UH36-MONO

3,100,000تومان

هدست یالینک، امروزه استفاده از هدست های VoIP در شرکت های مختلف به عنوان لوازم جانبی VoIP برای اهداف مختلف تجاری بسیار رایج و کاربردی است. هدست در واقع نوعی هدفون است که دارای میکروفون است. این سخت افزار صوتی در اطراف سر قرار می گیرد و برای تبادل صدا بین شنونده و گوینده استفاده می شود. بنابراین برخلاف هدفون، هدست ها قابلیت صحبت و ضبط صدا را نیز دارند. در سیستم‌های تلفن ویپ، هدست‌های ویپ، هدست‌هایی هستند که می‌توانند دارای بلندگو باشند و علاوه بر آن دستگاهی به عنوان میکروفون دارند که صدای گوینده را به شنونده منتقل می‌کند.

انواع هدست یالینک

هدست یالینک، هدست های ویپ یکی از تجهیزات شبکه هستند که به دلیل استفاده گسترده در مکالمات، دارای ویژگی های اضافی هستند که در هدست های معمولی وجود ندارد. در واقع در زمان راه اندازی مرکز تماس باید به تهیه یک هدست مناسب توجه کرد. به عنوان مثال، در هدست های بازی (هدست هایی که برای بازی استفاده می شود) یا هدست های معمولی کامپیوتر، کاربر همیشه صحبت نمی کند. در نتیجه نویز محیط اطراف چندان مهم نیست و به احتمال زیاد آزاردهنده نیست.

اما هدست های ویپ به گونه ای طراحی شده اند که نویز محیط را کاهش می دهند و همچنین از اکو صدای گوینده جلوگیری می کنند. طراحی ارگونومیک هدست ویپ نیز به گونه ای است که کمترین آسیب را به گوش وارد می کند تا کاربر بتواند مدت زمان بیشتری از آن استفاده کند. هدست های ویپ را می توان به روش های مختلف و بر اساس پارامترهای مختلف دسته بندی کرد.

هدست حلقه گوش: این مدل شبیه یک نعل اسب مینیاتوری در اطراف لاله گوش شما است که به خوبی جای می گیرد اما بدون فشار دادن زیاد به طوری که در استفاده طولانی مدت ناراحت کننده نباشد. بسته به برندی که انتخاب می کنید، می توانند مانند U یا V معکوس شکل بگیرند. این شکل‌ها معمولاً راحت‌تر از حلقه‌های دایره‌ای معمولی قرار می‌گیرند، زیرا لبه‌های تیز ندارند که بتوانند با استفاده طولانی مدت در پوست شما را فرو روند.

هدست تک گوش: هدست تک گوش یا مونو خروجی صدا را فقط به یک گوش می رساند و بنابراین هدست را در یک طرف و فقط در یک گوش می گذارند. هدست های دو گوش: هدست های دو گوش یا استریو برای هر دو گوش استفاده می شود و خروجی صدا را به هر دو گوش شنونده می رساند. به طور کلی، هدست ویپ تک گوش به دلیل قابلیت حرکت و سازگاری با دستگاه های تلفن همراه، بسیار رایج تر از نسخه های دوگوشی هستند. اما داشتن هدفون دوگوشی کاهش نویز و کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهد زیرا می تواند هر دو گوش شما را بپوشاند و ایزوله کند.

نتیجه گیری

هدست یالینک، هدست یالینک به سبک «بالای سر» برای کارمندان دفتر یا کارمندان مرکز تماس ساخته شده است. پدهای گوش آن ساخته شده از چرم مبتنی بر پروتئین بیومتریک است که راحتی و کیفیت صدا را تضمین کرده و خستگی گوش را کاهش می‌دهد. هدست یالینک با ترکیبی از راحتی استثنایی، چرخه عمر بادوام، کیفیت عالی و صدای درخشان موقعیت بی نظیری در بازار دارد.

هدست یالینک برای کاربرانی که روزانه تماس هایی زیادی را پاسخگو هستند طراحی شده است. این هدست ها بسیار سبک و زیبا طراحی شده است و وزن آن فقط 50 گرم می باشد. میکروفن آن تا 330 درجه قابل چرخش می باشد. تکنولوژی حذف نویز به کار رفته در این هدست، کیفیت صدای فوق العاده ای را به کاربران ارائه می دهد.

جک قطع سریع که در این هدست به کار رفته، به کاربران این امکان را می دهد که هدست را به سرعت قطع کرده و استراحت کوتاهی کنند یا به سایر تجهیزات صوتی وصل شوند. شما عزیزان می توانید برای خرید و مشاهده محصولات یالینک و هدست یالینک به سایت ایمن ارتباط مراجعه نمایید.