مشخصات ویدیو کنفرانس یالینک

ویدیو کنفرانس گرنداستریم یکی دیگر از محصولات گرنداستریم است که در نمایندگی های فروش تجهیزات گرند استریم به فروش می رسد. از دیگر محصولات گرنداستریم که در نمایندگی گرنداستریم ایران به فروش می رسد می توان به گوشی تلفن گرنداستریم، مرکز تلفن گرند استریم، گیتوی گرنداستریم، تلفن ip گرنداستریم، هدست گرنداستریم اشاره کرد.

در نمایندگی رسمی گرند استریم میتوانید کلیه خدمات تنظیمات تلفن گرنداستریم و کانفیگ تلفن گرنداستریم را نیز داشته باشید. یک راه حل کنفرانس ویدیویی HD  مقرون به صرفه برای نصب تلویزیون و رومیزی، مناسب برای سازمان هایی که به دنبال استفاده از ویژگیهای قدرتمند جلسات و همکاری از طریق یک سیستم همه کاره و انعطاف پذیر است، میباشد.

که یک محیط کنفرانس ویدیویی تعاملی و همه جانبه را برای افزایش همکاری و بهره وری فراهم می کند. این دستگاه با برنامه های جلسه ملاقات IPVideoTalk Grandstream، یک سکوی کنفرانس آنلاین میباشد که به شما این امکان را میدهد میزبان جلساتی باشید که می توانید تقریباً با دستگاه هایی از جمله موبایل، رایانه های شخصی و لپ تاپ به آن بپیوندید. ویدیو کنفرانس گرنداستریم به منظور ایجاد امکان تنظیم سفارشی کردن راه حل خود با توجه به نیازهای ارتباطی خاص، با استفاده از اکثر سرویس های کنفرانس ویدیویی و وب ایجاد شده است تا بتواند یک سیستم کنفرانس چند نقطه ای ایجاد کند.

این نقطه پایانی کنفرانس ویدیویی بر روی سیستم عامل Android اجرا می شود و دسترسی کامل به فروشگاه Google Play را ارائه می دهد. این به کاربران امکان می دهد از هر برنامه کنفرانس یا برنامه ارتباطی Android استفاده کنند. ویدئو کنفرانس تحت شبکه گرنداستریم GVC3210 مجهز به فناوری پیشرفته نویز شیلد است تا از سر و صدای پس زمینه جلوگیری کرده و کیفیت صدا را به حداکثر برساند.

نمایش دادن همه 7 نتیجه