نمایش 1–18 از 35 نتیجه

نمایش 45

بیسیم یالینک مدل W79P

بیسیم یالینک W78P

تلفن ویپ بیسیم یالینک W77P

9,570,000تومان

تلفن بی سیم ویپ اسنوم M85

تلفن ویپ اسنوم مدل D713

تقویت کننده دکت اسنوم M5

دکت اسنوم مدل M900

گوشی بیسیم اسنوم مدل M70

بیسیم گرنداستریم مدل DP720

3,121,500تومان

بیسیم گرنداستریم مدل DP722

3,069,300تومان

گوشی بیسیم یالینک مدل W73P

5,960,000تومان

بیسیم گرنداستریم مدل WP825

10,300,800تومان

گوشی ویپ بی سیم یالینک مدل W73H

3,790,000تومان

ویپ بی سیم یالینک مدل W76P

6,050,000تومان

بیسیم گرنداستریم مدل WP822

8,243,800تومان

گوشی بیسیم یالینک مدل W56H

3,970,000تومان

بیسیم گرنداستریم مدل WP810

5,982,800تومان

بیسیم گرنداستریم مدل WP820

تلفن بیسیم تحت شبکه یکی از بهترین گزینه های تلفن تحت شبکه برای انواع تجارت، انبار، فروشگاه، خرده فروشی یا محیط های مسکونی میباشد که به کاربران این امکان را میدهد که از میز کار خود جدا شده و در سراسر محیط، آزادانه و کارآمد حرکت کنند و هیچ تماسی را نیز از دست ندهند، زیرا در زمان گذشته که تلفن تحت شبکه بیسیم وجود نداشته کاربرانی که در حال حرکت بوده اند، تماس های بسیار زیادی را از دست داده و این مشکل بزرگی برایشان بوده.

معرفی تلفن تحت شبکه بیسیم

تلفن بیسیم تحت شبکه، امروزه در پاسخ به رفع نیاز کاربران در حال حرکت تولید شده زیرا در مجموعه هایی که کاربران از تلفن تحت شبکه بیسیم استفاده مینمایند، میتوانند از پشت میز خود حرکت کرده و به فعالیت های دیگر برسند و همچنین در این حال هیچ تماسی را نیز از دست ندهند که این امر برای بسیاری از کاربران و بیشتر نیز کاربران بخش انبار و فروشگاه ها که بیشتر از مواقعی که پشت میز نشسته باشند، در حال حرکت هستند.

تلفن تحت شبکه بیسیم که شامل یک ویپ بیسیم و یک دکت بیسیم ثابت میباشد و ارتباطشان نیز با استفاده از امواج رادیویی سوئیچ شبکه به طور وایرلس انجام میشود نیز مانند سایر تلفن ویپ ها از خط تلفنی که به دکت، متصل میگردد، استفاده مینماید که این تلفن به این علت بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته که کاربران در حال حرکت و در حال انجام فعالیت های روزانه خود در محیط شرکت و به دور از میز، به راحتی میتوانند از این قابلیت استفاده کرده و تماس های خود را از دست ندهند.

تلفن تحت شبکه بیسیم که یک روش کاملا مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است، به این صورت میباشد که اگر شما جا به جایی میز در بین طبقات و یا اتاق های دیگر داشته باشید و بخواهید تغییر مکان برای پرسنل های خود داشته باشید، میتوانید به راحتی و بدون هیچ زیرساختی داخلی خود را ایجاد نمایید و به راحتی می توانید هزینه های اضافی نظیر کابل کشی را نیز کاهش دهید که این امر در مجموعه های ویپ بسیار حائز اهمیت و کاربر پسند میباشد.

در نهایت میتوان گفت، یکی از کاربردی ترین ابزار های ارتباطی قابل استفاده در مجموعه ها، تلفن تحت شبکه بیسیم میباشد که در تمامی مجموعه ها و سازمان ها، استفاده از آن ضروری میباشد و تمام کاربران در طول روز، چندین بار از آن استفاده مینمایند. حال، در این میان اگر به مجموعه های خدمات رسان یا فروشگاهی نیز بخواهیم فکر کنیم، بیش از قبل، به اهمیت وجود تلفن ویپ بیسیم پی خواهیم برد زیرا کارمندان با خیالی آسوده، در حال حرکت و هنگامی که پشت میز خود نیستند هم میتوانند پاسخ گوی تماس های خود شده و با دیگر افراد ارتباط برقرار کنند.

نتیجه گیری در رابطه با تلفن بیسیم تحت شبکه

تلفن بیسیم تحت شبکه، در این دسته از محصولات به معرفی انواع تلفن بیسیم تحت شبکه می پردازیم.تلفن آیپی یالینک و گرنداستریم یکی از باکیفیت ترین تلفن های ویپ است که برای بسیاری از مشاغل، ادارات و سازمان ها کارآمد است.

شما در این قسمت می توانید به مقایسه انواع تلفن بیسیم تحت شبکه یالینک و گرنداستریم بپردازید و همچنین انواع مختلفی از این گوشی تلفن ویپ ها را که به صورت بی سیم عرضه شده است مشاهده نمایید.

شرکت ایمن ارتباط به عنوان نماینده ی فروش محصولات یالینک و گرنداستریم به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که بتوانید با بهترین قیمت و کیفیت این آیپی فون ویپ را خریداری نموده و استفاده نمایید. همچنین کلیه تجهیزات مخابراتی دارای 1 سال گارانتی معتبر نیز می باشند.

سوالات متداول

ویژگی های تلفن بی سیم که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید کدامند؟

برد تلفن بی سیم، حافظه دفترچه تلفن بی سیم، منشی تلفنی بی سیم، پست صوتی تلفن بی سیم، قابل استفاده در زمان قطع برق، فناوری شماره گیری با شناسه، نمایش شماره ی تماس گیرنده، نکاتی است که در هنگام خرید تلفن بیسیم باید به آنها توجه کنیم.

چرا باید از تلفن‌های تحت شبکه که دارای فناوری VoIP هستند استفاده کنیم؟

به دلیل اینکه استفاده از VoIP و کلا تلفن‌های تحت شبکه امکان برقراری تماس با هر شخصی در هر جای دنیا را فراهم می‌کند. همچنین هزینه‌های خیلی کمتری را به همراه دارد. از طریق تلفن‌های IP می‌توان کنفرانس‌های صوتی و تصویری با بازدهی بالا ایجاد کرد.

مزایای سیستم VoIP چیست؟

کاهش هزینه های ارتباطی، پشتیبانی از چندین کار به طور همزمان، دسترسی آسان، قابلیت قابل حمل بودن، صدا و تصاویر با کیفیت بالا.

هزینه استفاده از خدمات ویپ چقدر است؟
قیمت خدمات VOIP بسته به اندازه پروژه، امکانات، تجهیزات مورد نیاز و به طور کلی نیازهای خاص هر کسب و کار یا سازمان متفاوت است. به همین دلیل برای برآورد هزینه راه اندازی و خدمات VoIP باید تمام ابعاد پروژه بررسی شود.