نرم افزار گرنداستریم یکی از جدیدترین و کاربرپسند ترین قابلیت های کمپانی گرنداستریم میباشد که به کاربران ارائه شده که مناسب دسک تاپ، وب و موبایل بوده که ابزارهای همکاری صوتی و تصویری از راه دور را برای مشاغل با استفاده از مراکز PBX گرنداستریم فراهم می کند و به کارمندان از راه دور اجازه می دهد تا به راحتی از هر نقطه دنیا ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند.

معرفی نرم افزار گرنداستریم

نرم افزار گرنداستریم یک نرم افزار ایده آل برای کارمندان از راه دور و یک پلتفرم با کاربری آسان برای عضویت کارمندان از هر نقطه دنیا میباشد که قابلیت برنامه ریزی و برگزاری جلسات، تماس ها و کنفرانس ها از هرجای دیگر ارائه میدهد. انواع نرم افزار گرنداستریم امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وجود این امکانات در تلفن همراه یا تلفن محل کار خود به گونه ای که بتوانید کار خود را در هر مکانی انجام دهید، این مزیت به عنوان یک مزیت مهم محسوب میشود.

امنیت شبکه، قابلیت تطبیق با شبکه های مختلف، راهکارهای کنفرانس و راهکارهای سرور ابری برای پیشرو شدن کمپانی گرنداستریم در بازار بسیار موثر بوده است. گرنداستریم یکی از پیشروترین فروشگاه‌های یک‌جای دنیا برای همه نیازهای ارتباط تجاری است که میتوان گفت تصمیم به گسترش هر یک از این محصولات که قبلاً به آن اشاره کردیم، ریشه های مشابهی در ارتباطات شبکه ای این شرکت داشت.

در مجموع میتوان گفت که کمپانی گرنداستریم امکان داشتن مجموعه کاملی از محصولات فناوری شبکه را برای کاربران خود فراهم کرده است و به کسب‌ و کارها امکان دسترسی به پلتفرم‌های ارتباطی قدرتمندی را میدهد که نصب، مدیریت و استفاده از آن‌ها آسان‌تر از همیشه است.

مجموعه ایمن ارتباط در این دسته بندی به معرفی انواع نرم افزار گرنداستریم خواهد پرداخت، همچنین شما می توانید برای مشاهده ی سایر محصولات و انواع محصولات ویپ گرنداستریم اعم از انواع تلفن ویپ ها، تلفن ویپ بیسیم و سانترال گرنداستریم به دسته بندی مورد نظر مراجعه نمایید.

نمایش دادن همه 4 نتیجه