در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 45

نرم افزار گرنداستریم یکی از جدیدترین و کاربرپسند ترین قابلیت های کمپانی گرنداستریم میباشد که به کاربران ارائه شده که مناسب دسک تاپ، وب و موبایل بوده که ابزارهای همکاری صوتی و تصویری از راه دور را برای مشاغل با استفاده از مراکز PBX گرنداستریم فراهم می کند و به کارمندان از راه دور اجازه می دهد تا به راحتی از هر نقطه دنیا ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند. نرم افزار گرند استریم به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و خوبی که دارد توسط تکنسین ها برای راه اندازی انواع تلفن تحت شبکه برای پلتفرم های مختلف بر روی سرورهای VoIP و حتی IP PBX برندهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی نرم افزار گرنداستریم

نرم افزار گرنداستریم، یک نرم افزار ایده آل برای کارمندان از راه دور و یک پلتفرم با کاربری آسان برای عضویت کارمندان از هر نقطه دنیا میباشد که قابلیت برنامه ریزی و برگزاری جلسات، تماس ها و کنفرانس ها از هرجای دیگر ارائه میدهد. انواع نرم افزار گرنداستریم امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وجود این امکانات در تلفن همراه یا تلفن ویپ خود به گونه ای که بتوانید کار خود را در هر مکانی انجام دهید، این مزیت به عنوان یک ویژگی مهم محسوب میشود.

امنیت شبکه، قابلیت تطبیق با شبکه های مختلف، راهکارهای کنفرانس و راهکارهای سرور ابری برای پیشرو شدن کمپانی گرنداستریم در بازار بسیار موثر بوده است. گرنداستریم یکی از پیشروترین فروشگاه‌های یک‌جای دنیا برای همه نیازهای ارتباط تجاری است که میتوان گفت تصمیم به گسترش هر یک از این محصولات که قبلاً به آن اشاره کردیم، ریشه های مشابهی در ارتباطات شبکه ای این شرکت داشت.

در مجموع میتوان گفت که کمپانی گرنداستریم امکان داشتن مجموعه کاملی از محصولات فناوری شبکه را برای کاربران خود فراهم کرده است و به کسب‌ و کارها امکان دسترسی به پلتفرم‌های ارتباطی قدرتمندی را میدهد که نصب، مدیریت و استفاده از آن‌ها آسان‌تر از همیشه است. در مجموع می توان گفت که نرم افزار گرنداستریم امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید این ویژگی ها را در تلفن همراه یا تلفن کار خود نگه دارید تا بتوانید کار خود را در هر مکانی انجام دهید.

نرم افزار گرنداستریم و نتیجه گیری

نرم افزار گرنداستریم، نرم افزار مدیریت دستگاه گرند استریم (GDMS) راه حل ایده آل برای مدیریت و نظارت از راه دور دستگاه های گرند استریم است. این رابط کنترل مدیریت دستگاه مبتنی بر ابر، مدیریت حساب، پیکربندی دستگاه، به‌روزرسانی‌های سیستم عامل، نظارت بر دستگاه، تجزیه و تحلیل آماری را به‌صورت جداگانه یا بین دستگاه‌ها بر اساس سایت، گروه و مدل از هر کجا، ارائه می‌کند. حتی اگر سازمانی کسب و کار خود را بر روی سانترال های IP سری UCM اجرا کند، GDMS بهترین راه حل را برای مدیریت ارائه می دهد زیرا برای فعال کردن دسترسی از راه دور نیازی به ارسال پورت ندارد.

گرند استریم پس از ساخت تلفن های IP و مراکز تلفن تحت شبکه، این نرم افزار رایگان را در اختیار مشتریان خود قرار داد تا از همان برند تلفن نرم افزاری در شبکه تلفن خود استفاده کنند. امکانات نرم افزار گرنداستریم: پشتیبانی از 6 SIP داخلی، فشرده سازی بسته های صوتی، امکان برپایی کنفرانس صوتی 6 نفره، قابلیت تعریف 24 کلید BLF، تماس تصویری دو طرفه، پشتیبانی از کدک های VoIP مختلف،

امنیت بالا، امکانات کلی مرکز تلفن مانند انتظار، انتقال، انتظار مکالمه، افزونگی سرور و…، اسپیکر تلفن و قابلیت انتقال مکالمات روی هدست بلوتوث و هدست معمولی، صدای HD، امکان چت، پشتیبانی از بلوتوث، USB و هدست های دیگر. مجموعه ایمن ارتباط در این دسته بندی به معرفی انواع نرم افزار گرنداستریم خواهد پرداخت، همچنین شما می توانید برای مشاهده ی سایر محصولات و انواع محصولات ویپ گرنداستریم اعم از انواع تلفن ویپ ها، تلفن ویپ بیسیم و سانترال گرنداستریم به دسته بندی مورد نظر مراجعه نمایید.