خانه » اسنوم

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 45

اسنوم فعالیت خود را در سال 1997 در برلین با هدف ساخت و توسعه سیستم های تلفن تحت شبکه آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت با تولید تلفن های رومیزی، تلفن های بی سیم، تلفن های کنفرانس، هدست و لوازم جانبی یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های تلفن VoIP می باشد.

معرفی برند اسنوم و محصولات آن

اسنوم، این شرکت یکی از پیشگامان صنعت VOIP است. کیفیت بسیار خوب، امنیت بالا، سازگاری با دستگاه های دیگر برندها، طراحی زیبا و قیمت مناسب تلفن ویپ برای مشتریان از ویژگی های این شرکت است. اسنوم با ارائه پروتکل TLS (امنیت لایه ی انتقال) در سال 2003 و پروتکل SRTP ( انتقال امن بلادرنگ) در سال 2004، توانست استانداردهای جدیدی را در صنعت VOIP ایجاد کند. شرکت اسنوم طیف گسترده ای از تلفن های IP را تولید می کند.

که شامل تلفن های رو میزی IP، تلفن های کنفرانس و تلفن های بی سیم دکت می شود. شرکت SNOM محصولات متعددی از تلفن های IP رومیزی دارد. این گوشی ها علاوه بر ظاهری زیبا از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند و در دفاتر کوچک تا شرکت های بزرگ و دفاتر با زیرساخت های شبکه متعدد مورد استفاده قرار می گیرند. تلفن کنفرانس جدید این شرکت Point Meeting نام دارد. این تلفن کنفرانس تنها تلفن کنفرانس SIP است که قابلیت کار با Microsoft Office Communication Server 2007 را دارد.

این تلفن های کنفرانس برای اتاق هایی با مساحت بیش از 30 متر مربع یا 10 شرکت کننده مناسب هستند. تلفن های بی سیم اسنوم را می توان در شرکت ها و دفاتر مختلف استفاده کرد. این تلفن های بی سیم VoIP علاوه بر ارتباط بدون تداخل، از کیفیت خوب و طراحی زیبا برخوردار هستند و 9 گوشی DECT در ایستگاه پایه قابل ثبت است. محصولات متنوع اسنوم به کاربران این امکان را می دهد که بر اساس نیاز خود محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنند.

کلام پایانی در خصوص اسنوم

اسنوم، Snom در سال 1997 در برلین، آلمان تاسیس شد و از آن زمان تاکنون در این شهر ثابت بوده است. این برند با تولید محصولات باکیفیت و به روز در بین کاربران زیادی در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد و به یک شرکت چند ملیتی تبدیل شده است. همانطور که گفتیم امروزه اسنوم به یک شرکت جهانی و بین المللی تبدیل شده است که در کشورهای مختلف دفتر دارد.

این کشورها عبارتند از منچستر، میلان، مادرید، پاریس و پرتوریا. اسنوم نه تنها در تولید محصولات IP phone بلکه در بسیاری از زمینه ها پاسخگوی نیاز کاربران بوده است. دلایل زیادی وجود دارد که برند اسنوم را از سایر برندها متمایز می کند. این شرکت یک برند اروپایی بسیار قدرتمند و ممتاز است که با تولید انبوه محصولات VoIP شناخته شده است. این برند در برلین تأسیس شد، اما در بیش از 22 کشور فعالیت می کند.

شرکت اسنوم طیف گسترده ای از تلفن های IP یا VoIP را تولید می کند. بنابراین برای خرید آن مشکلی نخواهید داشت. این تلفن ها شامل تلفن های کنفرانس، تلفن های رومیزی VoIP و تلفن های بی سیم Dect می شود. شما عزیزان می توانید برای مشاهده و خرید محصولات اسنوم به آدرس اینترنتی ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

سوالات متداول

1. مزایای محصولات اسنوم چیست؟

هماهنگی بالا با تمام سیستم های موجود، کیفیت ساخت بالا، بسیاری از امکانات، طراحی بسیار زیبا و کارآمد از مزایای خرید محصولات اسنوم می باشد.

2. برند اسنوم چه محصولاتی را تولید می کند؟

گوشی های رومیزی (با قابلیت طراحی نرم افزار و اپلیکیشن)، کنفرانس تلفنی، تلفن های بی سیم، هدست از تولیدات شرکت اسنوم است.

3. چه چیزی باعث محبوبیت برند اسنوم شده است؟

این برند با تولید محصولات باکیفیت و به روز در بین کاربران زیادی در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد و به یک شرکت چند ملیتی تبدیل شده است.