نمایش 1–18 از 26 نتیجه

نمایش 45

تلفن تحت شبکه اسنوم D862

تلفن ویپ اسنوم مدل D120

2,100,000تومان

تلفن ویپ اسنوم مدل D710

تلفن ویپ اسنوم مدل D715

تلفن ویپ اسنوم مدل D713

تلفن ویپ اسنوم مدل D717

تلفن ویپ اسنوم مدل D785N

تلفن ویپ اسنوم مدل D735

تلفن تحت شبکه اسنوم D865

تلفن تحت شبکه اسنوم Snom 870

تلفن تحت شبکه اسنوم مدل D150

تلفن ویپ اسنوم مدل M58 DECT

تلفن ویپ اسنوم مدل D785

تلفن کنفرانس اسنوم MeetingPoint

تلفن کنفرانس اسنوم مدل C52-SP

تلفن کنفرانس اسنوم مدل C520-WiMi

تلفن ویپ اسنوم مدل D315

تلفن ویپ اسنوم مدل D335

گوشی رومیزی اسنوم، تلفن رومیزی اسنوم یکی از برندهای باکیفیت اسنوم است که طیف وسیعی از انواع تلفن ویپ و IP از جمله تلفن های IP رومیزی، تلفن های کنفرانس و تلفن های بی سیم Dect را تولید می کند. این شرکت محصولات متنوعی از تلفن های IP رومیزی دارد که این گوشی ها علاوه بر ظاهری زیبا از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند که در دفاتر کوچک تا شرکت های بزرگ و دفاتر با زیرساخت های مختلف شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی گوشی رومیزی اسنوم

گوشی رومیزی اسنوم، نحوه کار سرویس تلفن ویپ به گونه ای است که امکان برقراری تماس با استفاده از رایانه شخصی، تلفن همراه، تلفن معمولی یا تلفن ویپ متصل به رابط ویپ را فراهم می کند. سرویس تلفن رومیزی ویپ همچنین به شما امکان می دهد از طریق شبکه بی سیم شرکت یا سایر مکان های عمومی تماس برقرار کنید. یکی از اصلی ترین کاربردهای سیستم تلفن رومیزی اسنوم را می توان برای شرکت ها یا منازل در نظر گرفت.

نکته قابل توجه این است که در صورت استفاده از سیستم تلفن رومیزی اسنوم می توانید همزمان از گوشی های معمولی نیز کمک بگیرید و هیچ محدودیتی نخواهید داشت به طوری که تنها با کمک یک مبدل یا گیت وی می توانید یک گوشی معمولی تهیه کنید. همچنین با کمک سرویس تلفن رومیزی اسنوم یک شماره تلفن ثابت خواهید داشت. دو نوع اصلی تلفن های VoIP بر اساس سخت افزار و نرم افزار وجود دارد. تلفن تحت شبکه رومیزی اسنوم کسب و کار شما را به هم متصل می کند.

یک تلفن رومیزی مبتنی بر سخت افزار VoIP شبیه یک تلفن بی سیم یا سخت افزاری سنتی است و دارای ویژگی های مشابهی مانند بلندگو یا میکروفون، پد لمسی و نمایشگر شناسه تماس گیرنده است. تلفن های رومیزی ویپ همچنین قادر به ارائه پست صوتی، کنفرانس تماس و ارسال تماس هستند. امروزه فناوری VoIP به انواع مشاغل راه پیدا کرده است، اهمیت دسترسی به مدل های مناسب و باکیفیت تلفن های IP بیش از پیش احساس می شود که یکی از مهمترین و کارآمدترین آنها کلید های قابل برنامه ریزی تلفن اسنوم میباشد.

تاریخچه اسنوم و کلام پایانی

تلفن رومیزی اسنوم، اسنوم در سال 1376 با هدف تولید و توسعه در زمینه سیستم های تلفن تحت شبکه فعالیت خود را در برلین آغاز کرد. این شرکت پیشرو در توسعه سیستم های تلفن VoIP می باشد. از مزیت های اصلی محصولات اسنوم هماهنگی بالا با تمامی سیستم های موجود، کیفیت ساخت بسیار بالا، امکانات بالا و طراحی بسیار زیبا و کارآمد می باشد.

این شعار اسنوم است که در طی این 25 سال سابقه بسیار تلاش کرده تا این شعار را عملی کند و توانسته به این درجه برسد. اسنوم پیشگام در زمینه تلفن ویپ تجاری است. مشتریان ما از 25 سال محصولات درجه یک، نوآورانه و با عملکرد برتر، از تلفن های رومیزی تا دستگاه های DECT سیار تا راه حل های کنفرانس پیشرفته بهره برده اند. کارمندان اسنوم به اندازه علایقشان تنوع طلب هستند.

چیزی که ما معتقدیم واقعاً به موفقیت ما کمک می کند، طیف ممتاز محصولات ما سهم ارزشمندی در موفقیت میلیون‌ها مشتری تجاری ما در سراسر جهان دارد و ما دائماً در تلاش هستیم تا ارتباطات را سریع‌تر، آسان‌تر و بهتر کنیم. تلفن رومیزی اسنوم که یک دلیل برای کاهش هزینه ها، جذب مشتریان جدید کاهش ریسک های مالی و هزینه های عملیاتی بالا دلیل انتخاب می باشد. شما همراهان عزیز می توانید برای مشاهده و خرید تجهیزات شبکه و تلفن ویپ اسنوم به درگاه امن ایمن ارتباط مراجعه نمایید.