خانه » تجهیزات ویپ

نمایش 1–18 از 326 نتیجه

نمایش 45

تجهیزات ویپ، امروزه با توجه به رشد و گسترش سریع ارتباطات در جهان، نیاز به فناوری وجود دارد تا این امکان را برای کاربران فراهم کند که بتوانند کار خود را با کیفیت و هزینه مناسب انجام دهند. از جمله این امکانات می توان به تجهیزات شبکه و تجهیزات اینترنتی اشاره کرد که از طریق آن خدمات مختلفی به کاربران ارائه می شود.

تجهیزات ویپ و انواع آن

تجهیزات ویپ، یکی از خدمات قابل ارائه در بستر شبکه، سرویس سیستم VoIP است. عموماً در سیستم ویپ، داده ها توسط تجهیزات ویپ در مبدا کدگذاری و از آنالوگ به دیجیتال تبدیل می شوند و پس از ارسال از طریق شبکه داده، در مقصد از دیجیتال به آنالوگ تبدیل می شوند. به عبارت دیگر صدای کاربر از آنالوگ به دیجیتال یا برعکس تغییر خواهد کرد. اینترنت پایگاه اصلی سیستم BNP است زیرا تمام اطلاعات از طریق شبکه و اینترنت منتقل می شود.

سیستم ویپ محصولات و زیر مجموعه های زیادی دارد. برخی از تجهیزات ویپ عبارتند از: تلفن های IP یا تحت شبکه که خود شامل انواع متفاوتی مانند با سیم، بی سیم، کنفرانس و تلفن های تصویری می باشد. مبدل های آنالوگ و دیجیتال، مراکز سخت افزاری و نرم افزاری، کارت های سخت افزاری گوشی.

برای استفاده از سیستم ویپ و تجهیزات ویپ باید به نکاتی از جمله کیفیت شبکه و اینترنت برای جلوگیری از تداخل در کیفیت صدا و استفاده از یو پی اس در هنگام قطع برق توجه کرد. استفاده از اینترنت مبتنی بر فیبر نوری یا بی سیم برای جلوگیری از اختلال و قطع صدا در گوشی های ویپ به دلیل سرعت بالا و پینگ کم پیشنهاد می شود. همچنین بنا به صلاحدید مدیر شبکه می توان از یو پی اس های پرقدرت برای حفظ ارتباطات برای مدت طولانی تری در زمان قطع برق استفاده کرد.

شما در قسمت های مختلف سایت می توانید برای خرید و فروش تجهیزات voip به مشاهده و بررسی کلیه ی محصولات در زمینه ی تجهیزات voip از قبیل تلفن ویپ و سایر تجهیزات ویپ بپردازید.

نتیجه گیری در خصوص تجهیزات ویپ

تجهیزات ویپ، سیستم ویپ امکانات زیادی دارد که میتوانیم به صورت خلاصه به این موارد اشاره کنیم: صرفه جویی در سیم کشی، در تلفن صرفه جویی کنید، کنفرانس صوتی و تصویری، ترکیب کامپیوتر با گوشی، تماس ایمن، گسترش سریع، استفاده داخلی رایگان، تماس های بین المللی رایگان، شماره مشخصی را در اختیار کاربران قرار دهید، مکالمات را ضبط کنید، تبدیل فکس به ایمیل،
از نرم افزار گوشی به جای سخت افزار استفاده کنید، گزارش نویسی، صف انتظار.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز شرکت ها به برقراری ارتباط با شعب خود و همچنین کم کردن هزینه ها شرکت ها و سازمان اقدان به خرید تلفن voip کرده اند تا مراکز خود را با تجهیزات ویپ تکمیل کنند. تلفن سانترال جز اولبن نیازهای زیرساختی برای تمامی مراکز هست که گوشی ویپ را نیز شامل می شود.

در این دسته بندی از محصولات شما می توانید کلیه ی تجهیزات ویپ را مشاهده نمایید. شرکت ایمن ارتباط به عنوان وارد کننده ی تجهیزات مخابراتی تحت شبکه و ویپ در فروشگاه اینترنتی خود اقدام به فروش تجهیزات ویپ نموده است. تلفن سانترال جز اولبن نیازهای زیرساختی برای تمامی مراکز هست که گوشی ویپ را نیز شامل می شود.

سوالات متداول

تجهیزات لازم برای راه اندازی ویپ چیست؟

fxo، fxs، تجهیزات مرکزی VoIP، تلفن IP، دروازه VoIP، سوئیچ poe، کارت های VoIP.

بهترین مارک تجهیزات ویپ کدامند؟

سیسکو، گرنداستریم، اسنوم، یالینک. از برترین و پرفروش ترین برندهای تجهیزات ویپ محسوب می شوند.

VoIP چگونه کار می کند؟

سرویس VoIP ابتدا صدای کاربر را از سیگنال های صوتی به داده دیجیتال تبدیل می کند و سپس داده های دیجیتال را از طریق اینترنت برای کاربر یا گروهی از کاربران ارسال می کند.

محدودیت های گوشی ویپ چیست؟

سیستم ویپ دارای ویژگی های بسیاری است و ارزش افزوده زیادی را برای خریدار به همراه خواهد داشت. مهم ترین این ارزش های افزوده ممکن است کمک به بحث بازاریابی باشد.